Zažite najšportovejšie spojenie medzi autom a vozovkou

Podvozok

Športový podvozok vám prinesie ešte viac radosti z jazdy spolu s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. Pretože ponúka tuhé nastavenie pružín, tlmičov a stabilizátorov. Môžete tak optimálne využiť výkon a napriek tomu si udržíte kontrolu nad vozidlom.

Progresívne riadenie umožňuje lepšiu kontrolu nad vozidlom pri športovom štýle jazdy a zabezpečuje väčší komfort pri každodennej jazde. Progresívny prevodový pomer riadenia redukuje veľkosť uhla natočenia volantu, napríklad pri parkovaní a súčasne zlepšuje dynamiku jazdy, vďaka priamej odozve na pohyby volantu pri jazde úzkymi serpentínami.

Do ponuky bude zaradené neskôr.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen