Ovládnete cestu. A dokonale zvládnete aj parkovanie

Park Assit a parkovacie senzory

S novým modelom T-Roc bude pre vás parkovanie hračkou. Parkovacie senzory "ParkPilot", dodávané na želanie, vám pomocou zvukových signálov uľahčia parkovanie na úzkych parkovacích miestach. Umožňujú to senzory v prednej a zadnej časti vozidla. Tento systém vás na prekážky upozorňuje zvukovými signálmi a grafickým ukazovateľom na displeji systému infotainment.

Ďalšou funkciou parkovacích senzorov je funkcia automatického brzdenia pri manévrovaní. Pri cúvaní do rýchlosti 10 km/h dokáže tento systém zabrániť kolízii alebo zmierniť jej následky. Funkciu automatického brzdenia pri manévrovaní môžete pomocou tlačidla aktivovať aj pri jazde vpred. Aj v takom prípade systém automaticky zabrzdí pred prekážkou, ak by vodič nereagoval na zvukové signály.

Parkovací asistent "Park Assist", dodávaný na želanie, vám pomáha už pri hľadaní parkovacieho miesta. Počas jazdy popri zaparkovaných vozidlách meria voľné miesta po oboch stranách cesty a hľadá vhodné parkovacie miesto. Parkovací asistent "Park Assist" automaticky prevezme ovládanie volantu pri parkovaní na pozdĺžne a priečne parkovacie miesta a v rámci možností daných systémom samočinne zaparkuje vozidlo na úzke parkovacie miesto a opäť ho vyparkuje. Vy ovládate pedál akcelerátora, radíte a brzdíte.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen