Jazdíte už len s pripojením na internet

Konektivita

Internet v aute sa pri spoločnosti Volkswagen nazýva Car-Net. Zahŕňa praktické služby a užitočné aplikácie. Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"1 je k dispozícii v kombinácii s infotainmnet systémom "Discover Media". Vďaka pripojeniu na internet využívate vždy aktuálne informácie. V reálnom čase sa dozviete, či sa napríklad niekde vytvára dopravná zápcha alebo sa už uvoľnila. Mimoriadne komfortná je funkcia, ktorá automaticky prepočíta vašu trasu podľa aktuálnej dopravnej situácie. Nechajte systém Car-Net vyhľadávať podľa miest, kde sa zastavíte a objavujte rôzne atraktívne reštaurácie pomocou online vyhľadávania zaujímavých cieľov. Rýchlo môžete nájsť aj iné pre vás zaujímavé ciele. Či už je to hotel, čerpacia stanica alebo nové kino: Nepretržite aktualizované údaje na internete sa postarajú o vzrušujúce a užitočné objavy.

Voliteľný systém Car-Net App-Connect vám jednoducho umožní pripojiť váš smartfón k rádiu "Composition Media", dodávanému na želanie, alebo k voliteľnému navigačnému systému "Discover Media". Vďaka tomu môžete vybrané aplikácie z vášho smartfónu ovládať pomocou dotykového displeja. Výhodou však nie je len jednoduché ovládanie: Mnohé aplikácie z vášho smartfónu dokážu spracovať údaje získané z vozidla, aby vám poskytli ďalšie užitočné alebo zábavné funkcie. Volkswagen vám ponúka hneď tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s celou škálou možností: MirrorLink®, Android Auto™ od spoločnosti Google a Apple CarPlay™. Na stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou technológiou je kompatibilný váš smartfón. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť.

Kedy je naplánovaná ďalšia servisná prehliadka? Koľko ešte máte paliva v nádrži? Hlavne, keď jedno auto používajú viacerí ľudia, je dobré vedieť, že odpoveď na tieto otázky dostanete aj cez internet. Vďaka voliteľným službám "Security & Service"2 máte k dispozícii dôležité údaje o vozidle prostredníctvom platformy Car-Net portal alebo systému Car-Net App. Tento systém môže byť užitočný aj počas jazdy. Ak v rámci svojich možností zaregistruje nehodu, automaticky sa spojí s núdzovým dispečingom Volkswagen. Núdzové volanie môžete ovládať aj manuálne, jednoduchým stlačením tlačidla. Pomocou funkcie núdzového volania môže byť na mieste privolaná adekvátna pomoc.

Využívanie mobilných online služieb Car-Net "Guide & Inform" je možné iba so systémami "Discover Media" a "Discover Pro". Okrem toho potrebujete mobilné koncové zariadenie (napr. smartfón), ktoré má schopnosť fungovať ako mobilný hotspot WLAN. Alternatívne sa dá s rozhraním pre mobilný telefón "Premium" použiť mobilný telefón s Remote SIM Access Profile (rSAP) alebo SIM karta s opciou na telefónne a dátové služby. Služby Car-Net "Guide & Inform" sú k dispozícii iba s existujúcou alebo osobitne uzavretou zmluvou k mobilnému telefónu a len v rámci pokrytia príslušnej mobilnej telefónnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu, v závislosti od konkrétnej tarify operátora mobilnej telefónnej siete a predovšetkým pri prevádzke v cudzine (napr. roamingové poplatky), vznikať zvýšené náklady. Kvôli vysokému objemu dát sa dôrazne odporúča paušál na dátové služby! Na využívanie služieb Car-Net "Guide & Inform" je potrebné uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Zákazník má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Rozsah poskytovaných služieb Car-Net "Guide & Inform" sa v jednotlivých štátoch líši. Tieto služby sú k dispozícii po dobu dohodnutú v zmluve a môžu podliehať obsahovým zmenám. Podrobnejšie informácie o Car-Net získate na www.volkswagen.com/car-net a u vášho partnera Volkswagen, informácie o tarifných podmienkach získate u vášho operátora mobilnej telefónnej siete.

Na využívanie mobilných online služieb Car-Net "Security & Service" je potrebné online uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Aby mohol zákazník služby využívať počas celej doby, má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Služba tiesňového volania do dispečingu Car-Net je aktivovaná už pri odovzdaní vozidla bez registrácie. Rozsah poskytovaných služieb Car-Net sa v jednotlivých štátoch líši. Tieto služby sú k dispozícii po dobu dohodnutú v zmluve a môžu podliehať obsahovým zmenám. Na využívanie bezplatnej aplikácie Car-Net App je potrebný smartfón s operačným systémom iOS alebo Android a SIM karta s dátovými službami s existujúcou alebo osobitne uzavretou zmluvou s vaším operátorom mobilnej telefónnej siete. Posielaním a prijímaním balíkov dát z internetu môžu, v závislosti od konkrétnej tarify operátora mobilnej telefónnej siete a predovšetkým pri prevádzke v cudzine (napr. roamingové poplatky), vznikať zvýšené náklady. Podrobnejšie informácie o Car-Net "Security & Service" získate na www.volkswagen.com/car-net a u vášho partnera Volkswagen, informácie o tarifných podmienkach získate u vášho operátora mobilnej telefónnej siete.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen