Zostaňte v kontakte

Komfortné telefonovanie

Zvlášť komfortné: voliteľné rozhranie pri pripojenie mobilných telefónov "Comfort" disponuje indukčným nabíjaním a do vozidla prináša ďalší USB port pre nabíjanie a prenos údajov. Spojenie s externou anténou sa realizuje tiež indukčne. Dobré na tomto systéme je to, že indukčné anténové pripojenie v kombinácii s kvalitným mikrofónom integrovaným v strope a reprodukciou hlasu cez reproduktory vozidla ponúka vysokú kvalitu hovoru. Dodatočný držiak na telefón nie je viac potrebný. Skvelé a veľmi praktické riešenie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen