Urobte si pohodlie

Komfort

V modeli T-Roc budete cítiť exkluzívnosť materiálov a starostlivo vyberanú výbavu. T-Roc Design je sériovo vybavený komfortnými sedadlami vpredu. V modeli T-Roc Sport sa vodič a spolujazdec posadia na športovo-komfortné sedadlá, ktoré sú navrhnuté tak, aby im poskytli mimoriadne dobré bočné vedenie tela. Operadlá sú vybavené bedrovými opierkami, ktoré si môžete nastaviť tak, aby ste si uvoľnili chrbticu.

Poťahy sedadiel vám ponúkajú možnosť, prezentovať váš vlastný vkus. Zvlášť exkluzívne pôsobí na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna", ktorá v interiéri vytvorí dojem štýlového salónika.

Ďalším svetlým okamihom, v pravom slova zmysle, je voliteľné panoramatické posuvné s výklopné strešné okno, ktoré vpustí do interiéru vozidla viac svetla; vďaka tomu zažijete jedinečný veľkorysý pocit z priestoru. Strešné okno tvoria dva sklené diely, pričom predná časť disponuje funkciou vyklopenia a posúvania. Pri intenzívnom slnečnom žiarení môžete strešné okno zakryť roletou, ktorá je umiestnená pod ním a ovláda sa elektricky stlačením tlačidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen