Odlíšte sa od masy

Dvojfarebné lakovanie

K laku karosérie T-Roc môžete kombinovať ďalšiu farbu, ktorá zahŕňa strechu, kryty vonkajších spätných zrkadiel a predné stĺpiky. Ako doplnok k základnému lakovaniu sa pri modeli T-Roc Sport môžete rozhodnúť pre voliteľnú čiernu alebo červenú "Flash" farbu, ktoré ešte viac zvýraznia jeho športový charakter. Pre T-Roc Style je v ponuke čierny, biely "Pure", čierny metalizovaný "Oak Brown" alebo červený "Flash" lak. V závislosti od farebnej kombinácie lakov vytvoríte s vašou obľúbenou farbou vzrušujúci kontrast alebo vozidlu dodáte šarmantný akcent, ktorý zanechá dlhotrvajúci dojem a ovplyvní charakter modelu T-Roc.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen