T-Roc vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní vozidla

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Ak sa k vám zozadu približuje vozidlo a vy ho nevidíte v spätných zrkadlách, potom sa nachádza v obávanom mŕtvom uhle. Skôr ako zmeníte jazdný pruh vám pomôže starý osvedčený pohľad cez rameno a teraz aj na želanie dodávaný systém Blind Spot monitor. Už od rýchlosti 15 km/h vás na vozidlo v mŕtvom uhle upozorní1 rozsvietením LED ukazovateľa vo vonkajšom spätnom zrkadle vášho modelu T-Roc. Ak vodič aj napriek tomu zapne smerovku, osvetlenie LED ukazovateľa je intenzívnejšie a začne blikať, aby ho upozornil na vozidlo nachádzajúce sa v mŕtvom uhle. V kombinácii so systémom "Lane Assist" môže systém Blind Spot monitor pred nebezpečnou zmenou jazdného pruhu jemne zasiahnuť do riadenia1.

Funkcia vyparkovania vozidla vás v rámci možností daných systémom podporuje pri cúvaní1 z parkovacieho miesta1. Systém kontroluje oblasť za vozidlom pomocou senzorov integrovaných do zadného nárazníka. Ak sa k vám priblíži iné vozidlo na kritickú vzdialenosť, zaznie zvukový signál a na displeji systému infotainment sa objaví výstražná ikona. Ak vodič na signál nereaguje včas, systém môže brzdovým zásahom minimalizovať prípadné následky kolízie alebo sa jej v lepšom prípade vyhnúť.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen