Zostaňte suverénny, aj v náročných jazdných podmienkach

4MOTION Active Control

Povrch cesty sa môže zmeniť, vaša radosť z jazdy nie. Ak sa rozhodnete pre T-Roc s pohonom všetkých kolies 4MOTION, môžete prostredníctvom systému 4MOTION Active Control aktivovať rôzne režimy jazdy vhodné pre rôzne podmienky vozovky. Na výber pritom máte režim "snow", "offroad" a "offroad individual". Systém ovládate jednoducho pomocou otočného tlačidla. V ďalšom režime "onroad" si môžete vybrať napríklad úsporný profil "eco" alebo dynamický profil "sport".

4MOTION Active Control spolupracuje s asistentom pre jazdu z kopca, asistentom rozbehu pri stúpaní, elektronickou kontrolou stabilizácie (ESC) a elektronickou uzávierkou diferenciálu. V závislosti od zvoleného režimu sa zmenia jazdné vlastnosti vozidla, ako sú reakcie pedálu akcelerátora, radenie, brzdenie motorom, radenie trakcie pri nízkej rýchlosti vozidla. Výsledkom je bezstarostná jazda dokonca aj na snehu alebo v teréne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen