Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Sebaistotu má v génoch

Viete oceniť dobrý dizajn a samostatnosť? Sebavedomý T-Roc vyniká expresívnym dizajnom modelu crossover a širokou ponukou možností individualizácie.

Výbava & dizajn

Zanechajte dlhotrvajúci dojem. Túžite po expresívnom dizajne, rôznych možnostiach individualizácie a exkluzívnom spracovaní do najmenších detailov? T-Roc vie, ako urobiť dojem.

Dvojfarebné lakovanie

Odlíšte sa

Pretože jednotvárnosť sa k vám jednoducho nehodí. S dvojfarebným lakovaním modelu T-Roc prezentujete svoj štýl. Pre T-Roc Sport je v ponuke voliteľná čierna a červená "Flash" farba.

Viac informácií

 

Charakter

Ukážte, kto ste

Hľadáte auto so svojráznym charakterom? S modelom T-Roc budete jazdiť v modernom crossoveri, ktorý presvedčí sebavedomým dizajnom.

Viac informácií

 

Svetlá

Dizajn, s ktorým sa stanete centrom pozornosti

Cez deň aj cez noc: Koncepcia svetiel modelu T-Roc zaujme svojím svojráznym dizajnom s výrazným denným svietením integrovaným do nárazníka.

Viac informácií

 

T-Roc Sport

Stavte na nevtieravý športový charakter

S modelom T-Roc Sport urobíte dojem. V tejto výbave vás dostane športovými detailmi, ktoré vodičom zvýšia tep.

Viac informácií

 

T-Roc Style

Expresívny dizajn pre váš všedný deň

Pri modeli T-Roc vás nadchnú široké možnosti individualizácie karosérie a interiéru. T-Roc dokonale odzrkadľuje vašu osobnosť.

Viac informácií

 

T-Roc z rôznych perspektív

Info­tainment

Získajte z každej jazdy viac. Využite čas vo vašom modeli T-Roc. Moderné systémy infotainment vám poskytnú najaktuálnejšie informácie, umožnia vám telefonovanie prostredníctvom hands-free alebo vám prehrajú obľúbené piesne a budú vás navigovať do cieľa vašej cesty. Okrem toho vás bude T-Roc počúvať na slovo, ak to budete chcieť.

Infotainment

Funkcia núdzového volania

Späť na prehľad

Ste v dobrých rukách

Je dobré vedieť, že je tam vždy niekto, kto môže pomôcť. S voliteľnou funkciou núdzového volania ste nepretržite v spojení s núdzovým dispečingom Volkswagen stačí stlačiť červené tlačidlo SOS. Pri ťažkých autonehodách, kedy sa vo vozidle aktivujú airbagy, je automaticky privolaná pomoc.

Konektivita

Späť na prehľad

Jazdíte už len s pripojením na internet

Aj v modeli T-Roc môže byť internet veľmi užitočný. Voliteľné online služby Car-Net "Guide & Inform", Car-Net App-Connect a Car-Net "Security & Service" ponúkajú rôzne možnosti, ktoré vám pomôžu v bežnom dni aj pri mimoriadnych situáciách.

Active Info Display

Späť na prehľad

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

Rádio a navigácia

Späť na prehľad

Dobrá zábava počas jazdy

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém "Discover Media", ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Zvukový systém beats

Späť na prehľad

Potrebujete basy?

Dajte zvuk na maximum - čaká vás váš súkromný koncert! Voliteľná zvuková sústava od špecialistov na zvuk Beats Electronic zabezpečí v modeli T-Roc tie správne basy. Pretože nielen pri značke slúchadiel beats by Dr. Dre dokazujú to, ako znie dobrý zvuk.

Komfortné telefonovanie

Späť na prehľad

Zostaňte v kontakte

S voliteľným rozhraním pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort", ktoré je vybavené indukčným nabíjaním, sa váš mobilný telefón nabije bez použitia kábla. Indukčné pripojenie antény poskytuje prvotriednu kvalitu hovoru. Vďaka tomu môžete pohodlne a slobodne komunikovať aj počas jazdy.

Asistenčné systémy

Vyhnite sa zbytočnému stresu. Aj keď ste zvyknutý, starať sa o všetko sám, T-Roc vám môže byť v mnohých situáciách užitočný. V najlepšom prípade vám jeho asistenčné systémy pomôžu vyhnúť sa dopravnej nehode.

Uvoľnené riadenie vozidla

T-Roc to urobí za vás.

Asistenčné systémy, ako sériovo dodávaný asistenčný systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist", voliteľný adaptívny tempomat, voliteľný asistent pre jazdu v dopravnej zápche, ale aj systém "Emergency Assist" dodávaný na želanie vás potešia nielen v kritických situáciách. Pretože vďaka nim je jazda komfortnejšia aj vo všedný deň.

Viac informácií

"Front Assist" vrátane funkcie City Break

Aj v hustej premávke jazdíte uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidlá pred vami namiesto vás? So sériovo dodávaným systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Viac informácií

Parkovací asistent "Park Assist"

Ovládnete cestu. A dokonale zvládnete aj parkovanie.

Parkovanie sa môže zmeniť na skúšku trpezlivosti. Preto je dobré vedieť, že vám v modeli T-Roc pomáhajú voliteľné parkovacie systémy už pri vyhľadaní parkovacieho miesta a uľahčujú samotný proces parkovania.

Viac informácií

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

T-Roc vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní vozidla

Blind Spot monitor, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Viac informácií

Komfort

Hodí sa k vášmu životnému štýlu. T-Roc vám vďaka komfortnej a veľkorysej koncepcii ponúka veľký priestor pre vašu osobnosť. Prispievajú k tomu aj progresívne dizajnové prvky a rôzne možnosti individualizácie.

Individuálny dizajn

Taký individuálny ako vy

Presne taký, aký si želáte. Vytvorte si interiér modelu T-Roc Style podľa vlastných predstáv a dodajte mu prostredníctvom farebných akcentov individuálny charakter.

Viac informácií

 

Kokpit

V kokpite máte všetko pod kontrolou

Vitajte vo vozidle! Všetko je tu vybavené tak, aby každá vaša jazda bola príjemná. A pomocou multifunkčného volantu (sériová výbava pre T-Roc Style) ovládate mnohé funkcie bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

Viac informácií

 

Priestor

Komfortný a veľkorysý

Ten, kto sa nechce uspokojiť so štandardom, ten často túži po voľnom priestore. A ten môžete mať! Napriek svojím kompaktným rozmerom ponúka T-Roc veľkorysý priestor pasažierom aj batožine. Ďalšou výhodou je zvýšená poloha sedenia.

Viac informácií

 

Komfort

Urobte si pohodlie

Nastúpte a urobte si pohodlie. V modeli T-Roc vás čakajú komfortné sedadlá a k tomu voliteľná exkluzívna kožená výbava s farebnými akcentami a panoramatické posuvné strešné okno, ktoré bude fascinovať vašich spolucestujúcich.

Viac informácií

 

Technológie

Také účinné a flexibilné ako vy. Očakávate výkon, hlavne od vášho vozidla. Preto je v ponuke T-Roc s voliteľným systémom 4MOTION pre dobrú trakciu na takmer každom type povrchu, športovým podvozkom pre optimálne jazdné vlastnosti a adaptívnou reguláciou podvozka DCC.

Výkon
Podvozok
4MOTION Active Control

Pretože viete oceniť efektívne využívanie energie

S modelom T-Roc sa nebudete nudiť. Jasne to prezentuje aj jeho ponuka motorov. Tu ide ambiciózne k veci, aj v oblasti hospodárnosti.

Zažite najšportovejšie spojenie medzi autom a vozovkou

Športový podvozok a progresívne riadenie zlepšujú dynamiku, keď si chcete užiť dynamickú jazdu.

Zostaňte suverénny aj v náročných jazdných podmienkach

Objavujte nové systémy! V kombinácii s voliteľným pohonom 4MOTION modelu T-Roc vám pomáha 4MOTION Active Control a ponúka vám presné nastavenia pre rôzne druhy terénu. Okrem toho si v režime "Onroad" môžete prostredníctvom výberu jazdného režimu vyberať z piatich profilov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen