Šetrite pri spotrebe. Nie pri potešení z jazdy

Performance

Zábava alebo šetrnosť? S modelom T-Roc Cabriolet môžete mať obidve možnosti. Naše výkonné benzínové motory TSI dosahujú maximálny krútiaci moment už pri nízkych otáčkach motora. Voliteľná prevodovka s dvojitou spojkou DSG spája komfort automatickej prevodovky s účinnosťou manuálnej prevodovky. Pre vás to znamená: športové radenie rýchlostných stupňov bez ich manuálneho radenia a nutnosti zložiť chodidlo z pedálu akcelerátora. Alebo v skratke: dvojité potešenie z jazdy, najmä na cestách bohatých na zákruty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen