Štýl musíte mať

Výbava Style

Jeho štýl: Crossover. T-Roc Cabriolet Style veľmi rád prezentuje svoj výrazný dizajn a otvorený charakter. Klimatizácia zabezpečí príjemnú klímu v interiéri a biele ambientné osvetlenie sa postará o skvelú prezentáciu. Pri peknom počasí a otvorenej streche vám stačia slnečné okuliare, aby ste zanechali dobrý dojem. Štýlový vzhľad dotvárajú 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Mayfield" *. A vďaka kožou čalúnenému volantu máte všetko pod kontrolou.

* Naše vozidlá sú sériovo vybavené letnými pneumatikami. Viac informácií vám poskytne váš predajca Volkswagen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen