Pre všetkých, ktorým imponuje čierna

Výbava Black Style

Je čierna vaša obľúbená farba? S voliteľným dizajnovým balíkom "Black Style" dodáte vášmu kabrioletu ešte športovejší vzhľad. Počnúc čiernymi 18-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "Grange Hill"* a krytmi vonkajších spätných zrkadiel cez čierne dizajnové lišty na mriežke chladiča a ozdobnej parapetovej lišty až po úplne čierny zadný spojler stelesňuje T-Roc Cabriolet odpredu až dozadu váš vkus. A so svojimi výraznými akcentmi prezentuje to, že pri štýle záleží na každom detaile.

* Naše vozidlá sú sériovo vybavené letnými pneumatikami. Viac informácií vám poskytne váš predajca Volkswagen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen