Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Roc Cabriolet

 1. 1.

  Vozidlo zatiaľ nie je súčasťou predajnej ponuky. T-Roc Cabriolet sa bude dať objednať pravdepodobne od januára 2022. Vrátiť späť

 2. 2.

  Nasledujúce obrázky vozidla prezentujú voliteľnú výbavu. Vrátiť späť

Nový T-Roc Cabriolet

 1. 1.

  Vozidlo zatiaľ nie je súčasťou predajnej ponuky. T-Roc Cabriolet sa bude dať objednať pravdepodobne od januára 2022. Vrátiť späť

 2. 2.

  Nasledujúce obrázky vozidla prezentujú voliteľnú výbavu. Vrátiť späť

Neobmedzené možnosti

Nový T-Roc Cabriolet. Na prvý pohľad vyjadruje vnútornú silu, na druhý pohľad neobmedzenú slobodu. V bežnom živote, na dovolenke, ale aj kdekoľvek vás odvezie. V každom ohľade pôsobivý crossover, ktorý s ľahkosťou premení každý okamih na niečo výnimočné.

Exkluzivita do najmenšieho detailu

Interiér

Vzrušujúco pekný dizajn

Exteriér

Priestor pre veľké plány

Priestor

Exteriér & Interiér

Plátenná strecha

Sloboda nad hlavou

Zatvorte dvere, otvorte strechu: S plne automatickou plátennou strechou môžete jediným stlačením tlačidla jazdiť pod otvoreným nebom a slnko dostanete do vozidla len za 9 sekúnd1. Aby ste okolie mohli vnímať všetkými zmyslami, spustite si všetky bočné okná, voliteľná veterná clona pritom bráni veterným turbulenciám v interiéri a súčasne reguluje hladinu hluku. Ak chcete nastúpiť do vozidla s otvorenou strechou, dá sa na želanie pohodlne otvoriť aj zvonku pomocou systému Keyless Access2 a kľúča od auta. Automaticky vysúvateľný systém ochrany pri prevrátení za zadnými sedadlami ponúka dodatočnú ochranu všetkým cestujúcim. A ak chcete, môžete mať opäť strechu nad hlavou len za 11 sekúnd1.

Dizajn svetiel

Vidieť a byť videný

Prvý dojem z prepracovaných predných partií charakterizuje futuristický dizajn osvetlenia ktorý tvorí maska chladiča voliteľne osvetlená súvislou svetelnou lištou, charakteristické denné LED svetlá, ktorých pôsobivý svetelný podpis je na diaľku jednoznačne identifikovateľný a ambientné osvetlenie interiéru. Projekcia loga na vozovku vedľa vozidla vytvára pôsobivý dojem pri nastupovaní do vozidla. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

Multifunkčný volant

Všetko sa tu točí okolo vás

S multifunkčným volantom riadite nielen nový T-Roc Cabriolet, ale ovládate aj rádio, prehrávač médií, hlasové ovládanie, telefón a zobrazenie digitálneho združeného prístroja "Digital Cockpit". Pri výbave T-Roc Cabriolet Style môže byť na želanie vyhrievaný a vďaka čalúneniu z jemnej kože zabezpečuje exkluzívny ambientný charakter.

Klimatizácia

Reaguje na vás

Sériovo dodávaná klimatizácia "Air Care Climatronic" zabezpečuje v modeli T-Roc Cabriolet príjemnú klímu. Ovládanie a ukazovatele sú teraz digitalizované a dostupné dotykom prsta na dotykovej obrazovke, vďaka čomu je ovládanie extrémne intuitívne a kokpitu dodáva mimoriadne moderný vzhľad. Funkčné vodiace drážky sa postarajú o jednoduché a pohodlné ovládanie počas jazdy. Dokonalá teplota je tak vzdialená len na dotyk.

Ťažné zariadenie

Vyrazte opäť do neznáma

Milujete hory alebo more? Potom nechajte všedný deň za sebou a vyrazte na cesty! S voliteľným ťažným zariadením ponúka T-Roc Cabriolet priestor pre váš výstroj na voľný čas - a s otvorenou plátennou strechou si užijete každý okamih cesty. Kompaktný crossover je ako stvorený na športové výlety loďou alebo za surfovaním. Prípadne pomocou voliteľného nosiča bicyklov môžete upevniť bicykle na zadnú časť vozidla.

Konektivita & Infotainment

Digital Cockpit

To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" zobrazuje v modeli T-Roc Cabriolet všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc Cabriolet vybavený digitálnym združeným prístrojom "Digital Cockpit Pro"4. S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25") s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Rádio & Navigácia

Udáva smer. Aj pri hudbe

Radi počúvate hudbu počas riadenia vozidla? A aj na cestách by ste chceli vedieť, čo sa vo svete deje? Najmodernejší infotainment je súčasťou špičkovej výbavy modelu T-Roc Cabriolet. Ktorý si vyberiete?

Viac o Rádiu & Navigácii

Zvukový systém BeatsAudio™

Vaša obľúbená hudba pod šírym nebom

Užite si svoju obľúbenú hudbu pod holým nebom: voliteľný zvukový systém BeatsAudio™ od špecialistov na audio z dielne Beats by Dr. Dre je optimalizovaný pre hudobný zážitok v kabriolete pod holým nebom a umožňuje vám vychutnať si prvotriedny zvuk takmer na každom sedadle. Prídavný subwoofer s výraznými basmi sa postará o vibrácie až v žalúdku. Všetky reproduktory sú napájané 12-kanálovým zosilňovačom s výkonom 400 W. Ten je dosť výkonný na to, aby nadchol vás aj vašich cestujúcich pri zatvorenej alebo otvorenej streche.

Konektivita

Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne väčší komfort, bezpečnosť a zábavu. Prepojenie vášho modelu T-Roc Cabriolet s internetom a smartfónom vám zabezpečí uvoľnenú jazdu do cieľa - len riadiť musíte vy.

Viac o Konektivite

Urobte si predstavu o novom modeli T-Roc Cabriolet

Technológie & Asistenčné systémy

IQ.LIGHT

Ďalší špičkový systém: inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je deň, noc alebo zlé počasie: Voliteľné IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami5 bez oslnenia vodičov v protismere. V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Asistenčné systémy

Suverénna jazda s modelom T-Roc Cabriolet

Nový T-Roc Cabriolet je sériovo vybavený množstvom asistenčných systémov, napr. systémom udržiavania vozidla v jazdnom pruhu "Lane Assist" a tiež systémom sledovania okolia "Front Assist" s asistentom núdzového brzdenia a systémom, ktorý rozpoznáva chodcov a ostatné automobily v jazdnom pruhu. Ten v núdzovej situácii začne automobil automaticky núdzovo brzdiť s cieľom znížiť následky potenciálnej kolízie alebo jej v ideálnom prípade úplne zabrániť.5 Alebo systémom "IQ.DRIVE Travel Assist", ktorý riadi vozidlo takmer autonómne.⁶

Viac o asistenčných systémoch

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen