Hustá premávka? Žiadny stres

Asistent núdzového brzdenia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov

Sériový asistent núdzového brzdenia "Front Assist" s detekciou chodcov vás varuje pred kritickými situáciami spôsobenými chodcami a inými vozidlami a v núdzových situáciách dokonca automaticky brzdí.*

* V rámci možností daných systémom.

Vozidlá a výbavy zobrazené na tejto grafike sa v jednotlivých detailoch môžu odlišovať od aktuálneho dodacieho programu. Zobrazené sú čiastočne špeciálne výbavy za príplatok. Údaje sa nevzťahujú na jednotlivé vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia iba na účely porovnávania rôznych typov vozidiel.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen