Blind Spot monitor

s funkciou vyparkovania

Sériový systém "Blind Spot monitor" vás prostredníctvom LED ukazovateľa v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle upozorní na vozidlá nachádzajúce sa v mŕtvom uhle*. Ak vodič pri zmene jazdného pruhu aj napriek tomu zapne smerové svetlo, osvetlenie LED ukazovateľa je intenzívnejšie a začne blikať. Asistenčný systém funguje už od 15 km/h a dodáva sa s integrovaným parkovacím asistentom. Pri cúvaní z parkovacieho miesta rozpozná, či sa k vám z boku blíži ďalšie vozidlo. Ak na upozornenie nereagujete, spomalením vozidla môže zabrániť kolízii.*

*V rámci možností daných systémom.

Vozidlá a výbavy zobrazené na tejto grafike sa v jednotlivých detailoch môžu odlišovať od aktuálneho dodacieho programu. Zobrazené sú čiastočne špeciálne výbavy za príplatok. Údaje sa nevzťahujú na jednotlivé vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia iba na účely porovnávania rôznych typov vozidiel.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen