Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

App-Connect

Chceli by ste používať aplikácie z vášho smartfónu bezpečne a pohodlne aj vo vozidle? Vďaka systému App-Connect je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Umožní vám pohodlné ovládanie vybraných aplikácií a obsahu priamo vo vašom vozidle. Aplikácie a obsah sa prenesú na displej infotainment systému a dajú sa pohodlne a prehľadne ovládať priamo vo vašom zornom poli. Vďaka tomu máte k dispozícii veľmi jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Pre pripojenie smartfónu ponúka Volkswagen hneď tri rozhrania s rôznymi možnosťami: MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od Google. Používanie Apple CarPlay ™ je vďaka bezkáblového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" mimoriadne pohodlné. Aby ste sa nerozptyľovali, dajú sa počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť.

Informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete pre Apple CarPlay™ na stránke  https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ na stránke  https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® na stránke  https://mirrorlink.com/.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen