Váš Volkswagen má na to. Ak si to stiahnete

Aplikácie a služby In-Car

Stiahnite si do infotainment systému aplikácie In-Car od Volkswagen We a urobte si všedný deň s T-Roc Cabriolet ešte príjemnejší.

  • We Park je aplikácia, vďaka ktorej môžete platiť poplatky za parkovanie bez hotovosti pomocou infotainment systému

  • Aplikácia We Experience vám pomôže vám prispôsobenými tipmi a ponukami pri vyhľadávaní reštaurácií alebo nákupných centier vo vašom okolí

Služba We Deliver* okrem toho umožňuje (servisným) partnerom ľahký a bezpečný prístup k vášmu vozidlu. Vaše vozidlo tak môže prijímať napríklad vybrané dodávky - to vám umožní sa medzitým venovať iným dôležitým veciam.

* Aby sme mohli využívať službu We Deliver, musíme so spoločnosťou Volkswagen AG uzavrieť samostatnú We Connect Plus online zmluvu. Dostupnosť služby závisí od ponuky služieb našich partnerských spoločností. Informácie o tom nájdete na stránke https://www.volkswagen-we.com/de/Deliver.html

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen