Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Otvorený všetkým možnostiam: nový T-Roc Cabriolet

S novým modelom T-Roc Cabriolet je možné takmer všetko. Niet sa čomu čudovať, pretože ako crossover a kabriolet prináša to najlepšie z dvoch svetov. Napríklad silu a eleganciu. Alebo športový charakter a komfort. A ak budete mať chuť, môžete jednoducho otvoriť strechu.

Prináša väčšie potešenie z jazdy: crossover s otvorenou strechou

Plátenná strecha

Voľnosť vďaka otvorenej streche.

Dizajn

Hudba

Beats nonstop

Infotainment

Digital Cockpit 

Relevancia je vecou názoru

Komfort

Dizajn

Exteriér

Najsilnejšia podoba ľahkosti

Vyrazte opäť na neznáme miesta! Flexibilné viacúčelové vozidlo T-Roc Cabriolet prináša do vášho všedného dňa závan nových dobrodružstiev. Pod jeho výraznou karosériou sa ukrýva ľahkosť kabrioletu, ktorá vždy prekvapí. Zadné LED svetlá sú súčasťou sériovej výbavy - rovnako tak aj LED svetlomety vrátane svetelného podpisu. Zavedie vás kamkoľvek budete chcieť: do mesta, na hory alebo k moru.

Interiér

Na mieru pre vaše potreby

Miesto pre vodiča v modeli T-Roc Cabriolet je plne prispôsobené vodičovi. Prístroje sme navrhli smerom k vodičovi presne tak ako ovládacie prvky, ktoré vďaka chrómovým akcentom vyzerajú exkluzívne - predovšetkým, keď ambientné osvetlenie premení vnútorný priestor na váš osobný salónik. Ak túžite po ešte osobnejšom interiéri, vyberiete si z našich dekoračných aplikácií v rôznych farebných vyhotoveniach. T-Roc Cabriolet s otvorenou strechou rád prezentuje to, čo vie ponúknuť.

Plátenná strecha

Voľnosť, vďaka otvorenej streche

Cabriolet T-Roc vám ponúka nové možnosti. Napríklad spontánnou jazdou pod otvoreným nebom. Sériová veterná clona pritom bráni veterným turbulenciám v interiéri a súčasne reguluje vznik hluku. A ak sa pokazí počasie? Stlačením tlačidla alebo diaľkového ovládania sa strecha zavrie za 11 sekúnd - opätovné otvorenie trvá 9 sekúnd*. Všetko funguje plne elektricky. Pomocou jedného ovládača môžete všetky bočné okná súčasne spustiť alebo vysunúť hore. Mimochodom, automaticky vysúvateľný systém ochrany pri prevrátení za zadnými sedadlami ponúka dodatočnú ochranu všetkým cestujúcim. Takže: zatvorte dvere, otvorte strechu!

* Pri rýchlosti od 30 km/h.

Disky

Najkrajšie kolesá na vozidle!

To, na akých kolesách bude stáť váš T-Roc Cabriolet, záleží len od vás. Aj v tejto oblasti máte absolútnu slobodu výberu. Sériovo je vozidlo vybavené 17-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "Mayfield"*. Väčší dojem dosiahnete s 18- alebo 19-palcovými diskami z ľahkej zliatiny. V našej ponuke diskov určite nájdete niečo vhodné.

*Naše vozidlá sú sériovo vybavené letnými pneumatikami.

T-Roc Cabriolet z rôznych perspektív

Komfort

Sedadlá

Komfort sedenia na vysokej úrovni

V novom modeli Cabriolet T-Roc sa sústredime na vysoký komfort. Zvýšená poloha sedenia vám poskytuje lepší prehľad o situácii na ceste a voliteľná bedrová opierka posilňuje chrbát. 

Digitálny kokpit

To, ktoré údaje sú dôležité, je vecou názoru

Ako vodič by ste chceli mať k dispozícii len informácie o rýchlosti a počte najazdených kilometrov? Alebo by ste chceli mať prehľad aj o ďalších údajoch o jazde? Vidieť názov piesne, ktorú práve počúvate? Prípadne by ste chceli vidieť viacero informácií súčasne? Takúto možnosť máte doslova vo svojich rukách: Na 29,7 cm (11,7 palca) veľkom voliteľnom digitálnom prístrojovom paneli "digital cockpit" s vysokým rozlíšením si jednoducho vyberte vhodné zobrazenie informácií. Uvidíte len tie údaje, ktoré chcete vidieť. V intenzívnych farbách a s vysokým kontrastom.

Vnútorný priestor

Väčší priestor pre všetko, čo potrebujete

Kto povedal, že sa pri kompaktnom vozidle typu crossover musíte vzdať veľkorysého priestoru? Cabriolet T-Roc bol navrhnutý tak, aby interiér pôsobil priestranným a pohodlným dojmom. Vďaka proporciám modelu SUV ponúka vodičovi a spolujazdcovi dostatočný priestor nad hlavou aj pre nohy. Vo veľkorysom batožinovom priestore s objemom až 280 litrov pohodlne uložíte batožinu na spontánne výlety alebo plánované cesty. Vďaka deleným operadlám zadných sedadiel môžete podľa potreby prepraviť aj väčšie predmety. Operadlá zadných sedadiel sa dajú sklopiť priamo z batožinového priestoru pomocou diaľkového mechanizmu. Starosti každodenného života hoďte jednoducho za hlavu a užite si voľnosť.

Sami si urobte obraz o modeli T-Roc Cabriolet

Infotainment

Rádio a Navigácia

Priekopnícke. Aj pri hudbe

Radi počúvate hudbu pri riadení vozidla? A tiež chcete vedieť, čo sa deje vo svete a na cestách? Moderný infotainment systém sa v modeli T-Roc Cabriolet postará o skvelú hudbu. Rovnako tak aj naše dve rádiá. Jedno zahŕňa aj navigačný systém. Pre ktoré sa rozhodnete?

Viac informácií

Konektivita

T-Roc Cabriolet s pripojením na internet

Služba We Connect1) zmení model T-Roc Cabriolet na vozidlo s pripojením na internet, pretože prostredníctvom trvalo zabudovanej SIM karty je váš automobil na želanie online. Dopravné informácie v reálnom čase, streamovanie hudby a internetové rádio sú vďaka tomu k dispozícii takmer všade2). Vďaka službe We Connect App máte vozidlo pod kontrolou a váš smartfón sa premení na diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete ovládať mnoho inovatívnych a užitočných funkcií. Takto zostanete v spojení so svojím vozidlom T-Roc Cabriolet - či už na ceste alebo z pohodlia vašej sedačky.

Systém App-Connect prináša na želanie aplikácie z vášho smartfónu na displej infotainment systému. S alebo bez kábla.3) Ale vždy bez stresu.

Ďalšie informácie o službách We Connect

Telefonovanie

Ruky nechajte na volante. A nabíjací kábel doma

Bezpečne riadiť vozidlo a zároveň uvoľnene telefonovať? Všetko je možné, ak chcete. Pretože v modeli T-Roc Cabriolet telefonujete prostredníctvom hand-free systému a smartfón nabíjate bez použitia kábla. S voliteľným rozhraním pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort":

  • hands-free systém s mikrofónom v strope

  • kvalitný hlasový výstup cez interné reproduktory

  • indukčné pripojenie (bez kábla) k vonkajšej anténe

  • odkladací priestor vpredu vrátane USB pripojenia (typ C) a indukčného nabíjania pre smartfóny so štandardom Qi

Hudba

Beats nonstop

Jazdíte po ceste popri pobreží pod širokou oblohou a na prémiovom zvukovom systéme počúvate dokonalú pieseň. Znie to perfektne? Prirodzene! Pretože voliteľný zvukový systém "beats" so šiestimi reproduktormi s optimalizovaným zvukom, výkonným subwooferom a celkovým výkonom 400 W je špeciálne vytvorený pre T-Roc Cabriolet. Okrem toho môžete Apple Music používať až 6 mesiacov zadarmo a bez reklám na všetkých vašich zariadeniach. V modeli T-Roc Cabriolet tak máte prostredníctvom Apple CarPlayTM k dispozícii viac ako 60 miliónov skladieb - pre každý okamih tú správnu pieseň.

Ďalšie informácie o modeli T-Roc Cabriolet:

Čo vám T-Roc Cabriolet ešte môže ponúknuť? Zistite tu.

1) Na využívanie mobilných online služieb Car-Net "Security & Service" je potrebné online uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Aby mohol zákazník služby využívať počas celej doby, má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Služba tiesňového volania do dispečingu Car-Net je aktivovaná už pri odovzdaní vozidla bez registrácie. Rozsah poskytovaných služieb Car-Net sa v jednotlivých štátoch líši. Tieto služby sú k dispozícii po dobu dohodnutú v zmluve a môžu podliehať obsahovým zmenám. Na využívanie bezplatnej aplikácie Car-Net App je potrebný smartfón s operačným systémom iOS alebo Android a SIM karta s dátovými službami s existujúcou alebo osobitne uzavretou zmluvou s vaším operátorom mobilnej telefónnej siete. Posielaním a prijímaním balíkov dát z internetu môžu, v závislosti od konkrétnej tarify operátora mobilnej telefónnej siete a predovšetkým pri prevádzke v cudzine (napr. roamingové poplatky), vznikať zvýšené náklady. Podrobnejšie informácie o Car-Net "Security & Service" získate na www.volkswagen.com/car-net a u vášho partnera Volkswagen, informácie o tarifných podmienkach získate u vášho operátora mobilnej telefónnej siete.

2) Dostupné len pre navigačný systém "Discover Media".

3) Bezkáblové spojenie s App Connect je možné len s Apple CarPlay™.

4) Platí len pre individuálne členstvo; pre existujúcich členov 3 mesiace zdarma; nedá sa kombinovať s inými ponukami a akciami; po ukončení bezplatnej doby sa členstvo automaticky predĺži. Kód je platný 12 mesiacov. Kód poukážky nie je určený na ďalší predaj, nemá predajnú hodnotu a pri strate alebo krádeži sa nedá nahradiť. Platí len pre Apple Music v Nemecku. Vyžaduje sa mať účet iTunes. Uplatňujú sa podmienky služby Apple Media Services; podmienky platné pre vašu krajinu nájdete na stránke https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Musíte mať najmenej 13 rokov a bydlisko v krajine, kde sa nachádza predajňa, v ktorej chcete kód uplatniť. Vyžadujú sa kompatibilné produkty a služby. Apple Music je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Spoločnosť Apple nie je účastníkom alebo sponzorom tejto propagačnej akcie.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen