Telefónne rozhranie "Comfort"

Zostaňte v kontakte

Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" umožňuje uvoľnené telefonovanie počas jazdy. Zvlášť praktická je úložná priehradka s indukčným nabíjaním a indukčné pripojenie k vonkajšej anténe, ktoré vám zabezpečí dobrý príjem bez rušivých zvukov počas telefonovania s hlasitým odposluchom. Systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného ukazovateľa, multifunkčného vozidla alebo dotykového displeja rádia.

Indukčné nabíjanie

Máte vždy poruke kábel na nabíjanie, keď sa vám vybije batéria v mobilnom telefóne? V novom modeli T-Cross už nemusíte myslieť na kábel na nabíjanie. Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať. Podmienkou je, že musí podporovať štandard Qi. Funkcia indukčného nabíjania je súčasťou rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort", dá sa však objednať aj samostatne.

Pre všetkých, ktorí vedia oceniť malé radosti života

Pomocou dvoch USB zásuviek, umiestnených vzadu na stredovej konzole, si spolucestujúci na zadných sedadlách môžu jednoducho nabiť MP3 prehrávač, digitálnu kameru alebo mobilný telefón. Pretože ten posledný je vybitý vždy, keď ho najviac potrebujete. USB zásuvky sú štandardom od výbavy Life.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.