Pre všetkých, ktorí vedia oceniť malé radosti života

Pomocou dvoch USB zásuviek, umiestnených vzadu na stredovej konzole, si spolucestujúci na zadných sedadlách môžu jednoducho nabiť MP3 prehrávač, digitálnu kameru alebo mobilný telefón. Pretože ten posledný je vybitý vždy, keď ho najviac potrebujete. USB zásuvky sú štandardom od výbavy Life.

Telefónne rozhranie "Comfort"

Zostaňte v kontakte

Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" umožňuje uvoľnené telefonovanie počas jazdy. Zvlášť praktická je úložná priehradka s indukčným nabíjaním a indukčné pripojenie k vonkajšej anténe, ktoré vám zabezpečí dobrý príjem bez rušivých zvukov počas telefonovania s hlasitým odposluchom. Systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného ukazovateľa, multifunkčného vozidla alebo dotykového displeja rádia.

Indukčné nabíjanie

Máte vždy poruke kábel na nabíjanie, keď sa vám vybije batéria v mobilnom telefóne? V novom modeli T-Cross už nemusíte myslieť na kábel na nabíjanie. Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať. Podmienkou je, že musí podporovať štandard Qi. Funkcia indukčného nabíjania je súčasťou rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort", dá sa však objednať aj samostatne.

 

 

Zavrieť