Komfort, ktorý vidíte a cítite

Široká paleta výbavy Style vás výrazne nadchne rovnako ako komfort. LED svetlomety vás okamžite presvedčia vďaka ich vysokému svetelnému výkonu. Pomocou parkovacích senzorov vpredu a vzadu vrátane funkcie automatického brzdenia pri parkovaní bude pre vás parkovanie v neprehľadných situáciách maličkosťou. Strieborné eloxované strešné lišty tvoria elegantné akcenty.

Urobte dojem interiérom v modeli T-Cross - prostredníctvom ambientného osvetlenia a dekoračného obkladu "Lizard" sa postaráte o štýlovú atmosféru. A to nie je všetko: Športové komfortné sedadlá sú presne také, ako sľubuje ich názov: sú veľmi pohodlné a počas dlhých jázd ohľaduplné k vašej chrbtici. Dynamický vzhľad dotvárajú exkluzívne 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Chesterfield".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.