Jazdite po obchádzkach, ktoré stoja za to

Navigačný systém "Discover Media" pre rádio "Composition Media" je vybavený 20,3 cm (8") veľkým dotykovým farebným TFT displejom so senzorikou priblíženia, nainštalovanými mapami pre Európu, CD prehrávačom s funkciou prehrávania MP3, AAC a WMA a šiestimi reproduktormi. Okrem toho disponuje dvomi slotmi na SD karty, rozhraním USB a Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. A skvelú konektivitu na cestách vám poskytnú mobilné online služby Car-Net.

Ak chcete, môžete počúvať len rádio

Rádio "Composition Media" disponuje 20,3 cm (8") veľkým dotykovým farebným TFT displejom so senzorikou priblíženia a CD prehrávačom s funkciou prehrávania MP3 a WMA. Šesť reproduktorov s výkonom 4 x 20 W vytvorí z prehrávania hudby multimediálny zážitok. Okrem toho je vybavené slotom na SD kartu, USB rozhraním a rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Rádio "Composition Colour" so 16,5 cm (6,5") veľkým dotykovým farebným TFT displejom, s výkonom 4 x 20 W a štyrmi reproduktormi je okrem toho vybavené slotom na SD karty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.