T-Cross - prezentuje svoju športovú, expresívnu stránku

Výrazné tvary, atletický charakter: S voliteľným balíkom výbavy R-Line zdôrazňujete športové črty modelu T-Cross: Dynamické predné partie zvýrazňuje nárazník v čiernom vysokolesklom prevedení, podbehy kolies s čiernym drsným povrchom a maska chladiča tiež s čiernym drsným povrchom v špecifickom dizajne R-Line. T-Cross urobí na ceste dojem aj čiernym plastovým krytom podbehov kolies v dizajne R a dizajnovými lištami s logom R-Line na bokoch a predných dverách. Atletické zadné partie so špecifickým difúzorom R-Line a spodnou časťou nárazníka vo farbe karosérie dokonale dotvárajú expresívny vzhľad modelu T-Cross.

Nastúpte do modelu T-Cross a budete nadšený exkluzívnym interiérom v typickom štýle modelov R: prahové lišty vpredu s logom R-Line, sériové dekoračné prvky "Race" ako aj pedále a opierka chodidla z ušľachtilej ocele vás okamžite upútajú. Výrazný vzhľad dotvára aj čierny strop a koberčeky s dekoračným prešívaním. Výnimočnú atmosféru zabezpečí ambientné osvetlenie, ktoré ponorí interiér do príjemného svetla. Športové a elegantné detaily nájdete v celom interiéri. Výrazné logo R-Line je umiestnené na multifunkčnom športovom volante, ale aj ako zobrazenie na displeji. Celkový estetický dotvárajú športové komfortné sedadlá R-Line čalúnené látkou/mikrovláknom "Carbonflag" a látkou ArtVelours s vyšitým logom R-Line.

Ponuka diskov, ktorú si zamilujete: sériové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Sebring" v šedom metalízovom prevedení a 18-palcové disky "Nevada"* v čiernom prevedení s lesklým povrchom dokonale dopĺňajú balík R-Line. 

* Tieto disky z ľahkej zliatiny patria do ponuky divízie Volkswagen R.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.