T-Cross - prezentuje svoju športovú, expresívnu stránku

Výrazné tvary, atletický charakter: S voliteľným balíkom výbavy R-Line zdôrazňujete športové črty modelu T-Cross: Dynamické predné partie zvýrazňuje nárazník v čiernom vysokolesklom prevedení, podbehy kolies s čiernym drsným povrchom a maska chladiča tiež s čiernym drsným povrchom v špecifickom dizajne R-Line. T-Cross urobí na ceste dojem aj čiernym plastovým krytom podbehov kolies v dizajne R a dizajnovými lištami s logom R-Line na bokoch a predných dverách. Atletické zadné partie so špecifickým difúzorom R-Line a spodnou časťou nárazníka vo farbe karosérie dokonale dotvárajú expresívny vzhľad modelu T-Cross.

Nastúpte do modelu T-Cross a budete nadšený exkluzívnym interiérom v typickom štýle modelov R: prahové lišty vpredu s logom R-Line, sériové dekoračné prvky "Race" ako aj pedále a opierka chodidla z ušľachtilej ocele vás okamžite upútajú. Výrazný vzhľad dotvára aj čierny strop a koberčeky s dekoračným prešívaním. Výnimočnú atmosféru zabezpečí ambientné osvetlenie, ktoré ponorí interiér do príjemného svetla. Športové a elegantné detaily nájdete v celom interiéri. Výrazné logo R-Line je umiestnené na multifunkčnom športovom volante, ale aj ako zobrazenie na displeji. Celkový estetický dotvárajú športové komfortné sedadlá R-Line čalúnené látkou/mikrovláknom "Carbonflag" a látkou ArtVelours s vyšitým logom R-Line.

Ponuka diskov, ktorú si zamilujete: sériové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Sebring" v šedom metalízovom prevedení a 18-palcové disky "Nevada"* v čiernom prevedení s lesklým povrchom dokonale dopĺňajú balík R-Line. 

* Tieto disky z ľahkej zliatiny patria do ponuky divízie Volkswagen R.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť