Stále točíte volantom alebo si vozidlo necháte zaparkovať?

Voliteľný parkovací asistent "Park Asist" dokáže rozpoznať priečne a pozdĺžne parkovacie miesta a automaticky prevezme ovládanie volantu pri parkovaní a samočinne zaparkuje vozidlo.* Z pozdĺžnych parkovacích miest dokáže vozidlo aj vyparkovať. Vy pritom ovládate len pedál spojky, akcelerátora a brzdy a sledujete okolie vozidla.

* V rámci možností daných systémom.

Cúvanie s najlepším výhľadom

Pri cúvaní vás podporuje cúvacia kamera "Rear View".* Priestor za vozidlom sa zobrazí na displeji rádia alebo navigačného systému.

* V rámci možností daných systémom.

Pri parkovaní vám pomôže aj sluch

Koľko miesta vám ešte zostáva? Parkovacie senzory "ParkPilot", dodávané na želanie, vám pomocou zvukových signálov uľahčia parkovanie na úzkych parkovacích miestach. Umožňujú to senzory v prednej a zadnej časti vozidla. Tento systém vás na prekážky upozorňuje zvukovými signálmi a grafickým ukazovateľom na displeji systému infotainment.*

Novou súčasťou parkovacích senzorov je funkcia automatického brzdenia pri manévrovaní. Pri cúvaní do rýchlosti 10 km/h dokáže tento systém zabrániť kolízii alebo zmierniť jej následky. Funkciu automatického brzdenia pri manévrovaní môžete pomocou tlačidla aktivovať aj pri jazde vpred. Aj v takom prípade systém automaticky zabrzdí pred prekážkou, ak by vodič nereagoval na zvukové signály. Pre T-Cross Style sú parkovacie senzory s funkciou automatického brzdenia pri manévrovaní súčasťou sériovej výbavy.

* V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.