Nastúpte a cíťte sa príjemne

Ponúka veľa dôvodov na radosť: výbava Life. Prostredníctvom multifunkčného volantu si jednoduchým stlačením tlačidla spustite vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu. Ste často na cestách? Odkladacie priestory sú potom pre vás mimoriadne praktické. Podlaha batožinového priestoru poskytuje miesto pre objemné predmety, operadlo sedadla spolujazdca sa dá sklopiť. Vďaka klimatizácii si môžete vaše jazdy užiť v každom ročnom období rovnako. Prostredníctvom multifunkčného ukazovateľa "plus" v priamom zornom poli zistíte jediným pohľadom dôležité informácie, ako je aktuálna spotreba a predpokladaný dojazd. Mimoriadne praktická je veľká odkladacia schránka v lakťovej opierke vpredu, dekoračný obklad "Pineapple" dodáva interiéru štýlový charakter. 16-palcové disky z ľahkej zliatiny "Belmont" perfektne dotvárajú dynamický vzhľad modelu T-Cross.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.