Taký individuálny ako váš vkus

Interiér

Máte radi, keď má vaše vozidlo určitú úroveň exkluzívnosti, no pritom prezentuje váš osobný štýl? Potom budete absolútne nadšený sériovým interiérom a možnosťami individualizácie nového modelu T-Cross: Pri dekoračných obkladoch máte na výber tri balíky rôznych dizajnov. Zvoľte si svojho favorita a dodajte interiéru T-Cross viac osobného štýlu a výrazu vďaka rôznym farebným odtieňom strednej časti a vnútornej strany bokov poťahov sedadiel, dekórom a krytu stredovej konzoly.

Okrem širokej palety možností individualizácie vám T-Cross ponúka vysokú úroveň komfortu: Výbava T-Cross a Life disponujú pohodlnými a kvalitnými sedadlami. V modeli T-Cross Style sa vpredu posadíte do športových komfortných sedadiel.

Vďaka nepriamemu ambientnému osvetleniu pre výbavu Style a na želanie aj pre T-Cross Life sa viac nemusíte vzdať príjemnej atmosféry v interiéri vozidla. Ambientné osvetlenie vytvára v modeli T-Cross decentné svetelné akcenty, ktoré sú mimoriadne príjemné práve pri nočných jazdách alebo pri dlhých jazdách v tme a vytvárajú veľmi štýlovú scénu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.