Taký individuálny ako váš vkus

Interiér

Máte radi, keď má vaše vozidlo určitú úroveň exkluzívnosti, no pritom prezentuje váš osobný štýl? Potom budete absolútne nadšený sériovým interiérom a možnosťami individualizácie nového modelu T-Cross: Pri dekoračných obkladoch máte na výber tri balíky rôznych dizajnov. Zvoľte si svojho favorita a dodajte interiéru T-Cross viac osobného štýlu a výrazu vďaka rôznym farebným odtieňom strednej časti a vnútornej strany bokov poťahov sedadiel, dekórom a krytu stredovej konzoly.

Okrem širokej palety možností individualizácie vám T-Cross ponúka vysokú úroveň komfortu: Výbava T-Cross a Life disponujú pohodlnými a kvalitnými sedadlami. V modeli T-Cross Style sa vpredu posadíte do športových komfortných sedadiel.

Vďaka nepriamemu ambientnému osvetleniu pre výbavu Style a na želanie aj pre T-Cross Life sa viac nemusíte vzdať príjemnej atmosféry v interiéri vozidla. Ambientné osvetlenie vytvára v modeli T-Cross decentné svetelné akcenty, ktoré sú mimoriadne príjemné práve pri nočných jazdách alebo pri dlhých jazdách v tme a vytvárajú veľmi štýlovú scénu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť