Užite si bombastický zvuk

Hudba bez bassov pre vás nie je zábava? S voliteľnou zvukovou sústavou "beats" od špecialistov na zvuk BeatsAudio si v modeli T-Cross užijete prvotriedny zvuk z každého miesta. Vibrovanie v žalúdku zabezpečí subwoofer s hlbokými basmi. Reproduktory napája 8-kanálový zosilňovač s výkonom 300 W, ktorý je dosť výkonný na to, aby nadchol vás aj vašich spolucestujúcich.

Užite si Apple Music až 6 mesiacov bez poplatku*

Volkswagen Car-Net vám ponúka ešte viac výhod: Čaká vás až 6 mesiacov Apple Music - na výber máte viac ako 45 miliónov skladieb, ktoré si môžete užiť prostredníctvom vášho mobilného telefónu iPhone alebo android rovnako tiež prostredníctvom počítača alebo platformy CarPlay vo vašom vozidle Volkswagen. Tešte sa na mnohé špeciality ako rádio Beats 1, aktuálne informácie o kultúre a exkluzívny obsah - streamujte online alebo offline, ale vždy bez otravných reklám.

 

* Platí len pre individuálne členstvo; pre existujúcich členov 3 mesiace zdarma; nedá sa kombinovať s inými ponukami a akciami; po ukončení bezplatnej doby sa členstvo automaticky predĺži. Kód je platný 12 mesiacov. Kód poukážky nie je určený na ďalší predaj, nemá predajnú hodnotu a pri strate alebo krádeži sa nedá nahradiť. Platí len pre Apple Music v Nemecku. Vyžaduje sa mať účet iTunes. Uplatňujú sa podmienky služby Apple Media Services; podmienky platné pre vašu krajinu nájdete na stránke https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Musíte mať najmenej 13 rokov a bydlisko v krajine, kde sa nachádza predajňa, v ktorej chcete kód uplatniť. Vyžadujú sa kompatibilné produkty a služby. Apple Music je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Spoločnosť Apple nie je účastníkom alebo sponzorom tejto propagačnej akcie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť