Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru

Exteriér

Udávajte nové štandardy s dizajnom modelu T-Cross: Bočná línia prechádzajúca od kapoty motora až po zadné svetlá, ostrejšie rysy karosérie a vyššia svetlá výška formujú progresívne línie a mužne pôsobiacemu SUV dodávajú jedinečný a dynamický vzhľad.

Jeho off-road charakter ďalej zintenzívňujú prelisy na kapote motora, vďaka ktorým pôsobí ešte silnejším a dlhším dojmom. Vyššia poloha sedenia, charakteristická pre vozidlá SUV, vám okamžite sprostredkuje pocit, že ste nad vecou. A vďaka plochým líniám okien máte počas jazdy o všetkom prehľad.

Tešte sa na moderný dizajn a kvalitné spracovanie vášho modelu T-Cross. Čierny plastový kryt podbehov kolies a bočných prahov dotvára svieži vzhľad vozidla. Mimochodom to platí aj pre zadné partie modelu T-Cross - zadná časť s výrazným svetelným pásom a koncovými svetlami určite zanechá trvalý dojem.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.