Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru

Exteriér

Udávajte nové štandardy s dizajnom modelu T-Cross: Bočná línia prechádzajúca od kapoty motora až po zadné svetlá, ostrejšie rysy karosérie a vyššia svetlá výška formujú progresívne línie a mužne pôsobiacemu SUV dodávajú jedinečný a dynamický vzhľad.

Jeho off-road charakter ďalej zintenzívňujú prelisy na kapote motora, vďaka ktorým pôsobí ešte silnejším a dlhším dojmom. Vyššia poloha sedenia, charakteristická pre vozidlá SUV, vám okamžite sprostredkuje pocit, že ste nad vecou. A vďaka plochým líniám okien máte počas jazdy o všetkom prehľad.

Tešte sa na moderný dizajn a kvalitné spracovanie vášho modelu T-Cross. Čierny plastový kryt podbehov kolies a bočných prahov dotvára svieži vzhľad vozidla. Mimochodom to platí aj pre zadné partie modelu T-Cross - zadná časť s výrazným svetelným pásom a koncovými svetlami určite zanechá trvalý dojem.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť