Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu

Milujete farby, ktoré sršia energiou? Potom je voliteľný dizajnový balík "Energetic Orange" pre vás ten správny: Stredná časť a vnútorné boky sedadiel sú čalúnené v prevedení "Orange" a "Ceramic" - mladistvá a moderná kombinácia farebných odtieňov. Dekór "Transition" s 3D dizajnom v oranžovom "Energetic" a sivom prevedení predstavuje tiež absolútnu dizajnovú špecialitu. Dokonale s ním ladí kryt stredovej konzoly a spona na volante v prevedení "Energetic Orange" a tónované sklá vzadu. 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Manila" pre T-Cross Life a 18-palcové disky "Köln" v prevedení "Hot Orange" pre T-Cross Style vydarene dotvárajú farebný vzhľad vozidla spolu s oranžovými krytmi vonkajších spätných zrkadiel v prevedení "Energetic Orange".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen