Vyberte si vlastný vzhľad interiéru

S týmto voliteľným dizajnovým balíkom trafíte presne do čierneho: Stredná časť a vnútorné boky sedadiel sú čalúnené v titánovo čiernom prevedení a interiéru dodávajú nádych mužnosti. Presne na to je vytvorený dekór v priestorovom dizajne "Transition" vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení a kryt stredovej konzoly vo vysokolesklom čiernom prevedení. Dokonale sa k tomu hodia čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel a tónované okná vzadu. Tento balík dotvárajú 17-palcové čierne disky z ľahkej zliatiny "Manila" pre T-Cross Life a rovnako čierne 18-palcové disky "Köln" určené pre výbavu Style.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen