Chcete interiér podľa vlastného vkusu? Nech sa páči

V prírode je ukrytá sila. Ak je to vaše motto, potom vám odporúčame si vybrať voliteľný dizajnový balík "Bambus Garden Green". Stredná časť a vnútorná strana bokov sú čalúnené kombináciou tyrkysovej, oranžovej a platinovo sivej farby. Dekór "Transition" s priestorovým dizajnom vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení vytvára v interiéri prirodzenú atmosféru, ktorú dotvára kryt stredovej konzoly vo vysokolesklom čiernom prevedení a tónované sklá vzadu. K tomu kryty vonkajších spätných zrkadiel v prevedení "Bambus Garden", 17-palcové disky "Manila" pre T-Cross Life a 18-palcové disky "Köln" pri modeli T-Cross Style v zelenom a čiernom prevedení "Bambus Garden" a každá jazda vo vašom vozidle T-Cross sa zmení na zážitok pre zmysly.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen