Je tu pre vás. Bezpečne.

Vo vážnych situáciách vás podporuje funkcia núdzového volania eCall. Pretože v núdzových situáciách zavolá pomoc automaticky alebo manuálne stlačením tlačidla. Ak vaše vozidlo zaregistruje nehodu, systém eCall vytvorí spojenie s lokálnym núdzovým dispečingom záchranných zložiek a v rámci možností daných systémom sprostredkuje informácie ďalej, aby zabezpečil rýchlu zdravotnú pomoc. Funkcia núdzového volania eCall vás nepretržite informuje o aktuálnom stave núdzového volania.

Šiesty zmysel v štandardnej výbave

Asistent zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" dokáže od rýchlosti 60 km/h identifikovať, či vozidlo neúmyselne opúšťa vlastný jazdný pruh.* Korigujúcim zásahom do riadenia vie pozornosť vodiča nasmerovať späť na dianie v premávke.*

* V rámci možností daných systémom. Vodič musí byť pripravený na vypnutie asistenčného systému a nie je zbavený zodpovednosti, pozorne riadiť vozidlo.

Najlepšie jazdíte s odstupom

Systém monitorovania okolia "Front Assist" s funkciou City Break vrátane systému rozpoznania chodcov vám dokáže pomôcť zmierniť následky nehody alebo sa jej, v ideálnom prípade, úplne vyhnúť.* Systém dokáže rozpoznať chodcov a vozidlá na ceste a ak ich identifikuje, včas na nich upozorní vodiča. Ak vodič nereaguje na upozornenie, začne systém automaticky núdzovo brzdiť.*

* V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť