Je tu pre vás. Bezpečne.

Vo vážnych situáciách vás podporuje funkcia núdzového volania eCall. Pretože v núdzových situáciách zavolá pomoc automaticky alebo manuálne stlačením tlačidla. Ak vaše vozidlo zaregistruje nehodu, systém eCall vytvorí spojenie s lokálnym núdzovým dispečingom záchranných zložiek a v rámci možností daných systémom sprostredkuje informácie ďalej, aby zabezpečil rýchlu zdravotnú pomoc. Funkcia núdzového volania eCall vás nepretržite informuje o aktuálnom stave núdzového volania.

Šiesty zmysel v štandardnej výbave

Asistent zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" dokáže od rýchlosti 60 km/h identifikovať, či vozidlo neúmyselne opúšťa vlastný jazdný pruh.* Korigujúcim zásahom do riadenia vie pozornosť vodiča nasmerovať späť na dianie v premávke.*

* V rámci možností daných systémom. Vodič musí byť pripravený na vypnutie asistenčného systému a nie je zbavený zodpovednosti, pozorne riadiť vozidlo.

Najlepšie jazdíte s odstupom

Systém monitorovania okolia "Front Assist" s funkciou City Break vrátane systému rozpoznania chodcov vám dokáže pomôcť zmierniť následky nehody alebo sa jej, v ideálnom prípade, úplne vyhnúť.* Systém dokáže rozpoznať chodcov a vozidlá na ceste a ak ich identifikuje, včas na nich upozorní vodiča. Ak vodič nereaguje na upozornenie, začne systém automaticky núdzovo brzdiť.*

* V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.