Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Štúdia približujúca sa sériovému modelu Prichádza nový T-Cross1

Tešte sa na nový T-Cross: kompaktná karoséria s výrazným dizajnom, kvalitný a priestranný interiér, plný moderných technológií. Kompaktné SUV je dokonalým spoločníkom po vašom boku – počas bežného dňa aj dobrodružstva.

Všedný deň môže byť taký špeciálny

Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover modelu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru

Exteriér

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Viac informácií

Taký individuálny ako váš vkus

Interiér

K exkluzívnym prvkom interiéru patrí ambientné osvetlenie, kvalitné sedadlá čalúnené látkou a voliteľné dizajnové balíky výbavy v troch rôznych prevedeniach. Výbava interiéru neponúka len komfort na vysokej úrovni, ale tiež možnosť individualizácie podľa osobných potrieb.

Viac informácií

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad

Svetlá

Nový T-Cross má charizmu aj vďaka svojím svetlám: So sériovo dodávanými dennými LED svetlami a halogénovými svetlometmi sa toto mestské SUV vždy prezentuje v tom najlepšom svetle. S výbavou Style disponuje LED svetlometmi.

Viac informácií

Skvelá pre vás: ponuka diskov pre T‑Cross

Kolesá

S akými kolesami váš T-Cross zažiari najviac, závisí len od vás. Pretože vďaka širokej palete diskov máte z čoho vyberať: 16- až 18-palcové disky z ľahkej zliatiny dodávajú modelu T-Cross veľmi osobný charakter, napríklad  18-palcové čierne, lesklé disky z ľahkej zliatiny "Nevada".

Viac informácií

Voliteľná výbava T Cross R Line

Podčiarknite športový a výrazný vzhľad vášho modelu T-Cross: S voliteľnou vybavou R-Line dodáte exteriéru výraznejší vzhľad a interiér v štýlový charakter.

R-Line "Exteriér & Interiér"

Prezentuje svoju športovú, expresívnu stránku - T-Cross

S voliteľným balíkom R-Line "exteriér a interiér" dodáte vášmu vozidlu T-Cross viac sebavedomia a dynamiky. Prvky v typickom dizajne R-Line zintenzívňujú jeho športový temperament, štýlové detaily interiéru sa postarajú o harmonický vzhľad.

Viac informácií

R-Line "Exteriér"

Presvedčí výraznými športovými prvkami: voliteľná výbava R-Line exteriér

R-Line výbava "exteriéru" v modeli T-Cross vás nadchne športovými a dynamickými dizajnovými prvkami, napríklad typickou maskou chladiča R-Line a špecifickými nárazníkmi R-Line vpredu a vzadu.

Viac informácií

Priznať farbu

Nový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom "Black", "Energetic Orange" a "Bambus Garden Green" od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.

Dizajnový balík "Penny Copper"

Kto by nebol fanúšikom kovu?

Máte radi exkluzivitu a chcete, aby to bolo vidieť? Potom vás osloví voliteľný dizajnový balík "Penny Copper"2:

 • Zatmavené bočné okná vzadu a zadné okno
 • Disky z ľahkej zliatiny "Bangalore" s rozmermi 6,5 J x 17 vo farbe Penny Copper3
 • Kryty vonkajších spätných zrkadiel v kontrastnej farbe
 • Dekoračné aplikácie Penny Copper" na prístrojovej doske
Dizajnový balík "Black"

Čierna má štýl

Voliteľný dizajnový balík "Black"1 kombinuje decentné farby so športovým štýlom:

 • Poťahy sedadiel v dizajne "Diag" so stredovými panelmi sedadiel a vnútornými bokmi v titánovo čiernej farbe

 • Voliteľné športové komfortné sedadlá vpredu

 • Voliteľná bedrová opierka vpredu

 • Dekór v 3D dizajne "Transition" vo vysokolesklej čiernej a sivej farbe

 • Čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel

 • Zatmavené bočné okná vzadu a zadné okno

 • 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Manila" s lešteným povrchom pri modeli T-Cross Life3 alebo

 • 18-palcové z ľahkej zliatiny "Köln" s lešteným povrchom na T-Cross Style3 alebo

 • čierne 18-palcové kolesá "Köln" s čiernym lakovaným povrchom na T-Cross Style3

Dizajnový balík "Dark Denim"

Bežné v súlade so štýlovým

Voliteľný dizajnový balík "Dark Denim"1 zaujme svojím ležérnym vzhľadom a štýlovými akcentmi:

 • Stredové panely predných sedadiel a krajných zadných sedadiel čalúnené látkou "Diag" v tmavom prevedení "Dark Denim"

 • Zatmavené bočné okná vzadu a zadné okno

 • Dekór v 3D dizajne "Dark Denim"

 • Kryty vonkajších spätných zrkadiel v kontrastnom čiernom lakovaní

 • 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Manila" s lešteným povrchom pri modeli T-Cross Life3 alebo

 • 18-palcové disky z ľahkej zliatiny "Köln" v čiernom prevedení pri modeli T-Cross Style3

Varianty výbavy

Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujú

Prispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

Style
Life
Style
Life

Komfort, ktorý vidíte a cítite

T-Cross s výbavou Style poskytuje vysoký komfort a širokú paletu výbavy, ako napríklad LED svetlomety, parkovacie senzory, športové komfortné sedadlá a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny.

Nastúpte a cíťte sa príjemne

V modeli T-Cross s výbavou Life sa budete okamžite cítiť príjemne: S výbavou ako klimatizácia, sklopné operadlo sedadla spolujazdca, multifunkčný volant, ale aj multifunkčný ukazovateľ "plus" sa každá jazda zmení na príjemný zážitok.

Spontánnosť je vždy dobrý plán

Ste skôr spontánny typ človeka? Potom je model T-Cross pre vás ideálnym sprievodcom na cestách. Vďaka sklopnému operadlu sedadla spolujazdca a posuvnej zadnej lavici je priestranný a flexibilne sa prispôsobí vaším želaniam. Jeho digitálny kokpit reprezentuje inovatívny, moderný digitálny prístrojový displej Active Info Display, dodávaný na želanie. Ukáže vám informácie o jazde a zobrazí asistenčné systémy.

Zadné sedadlá

Buďte flexibilný aj na cestách

T-Cross dokazuje enormne veľkú schopnosť premeny - vďaka posuvnej a delenej zadnej lavici a väčšiemu priestoru pre nohy. V skutočnosti to znamená väčší priestor pre vás a vašich spolucestujúcich, väčší úložný priestor pre vás.

Viac informácií

Predné sedadlá

Komfort, ako ho milujete

Jednoducho zostaňte sedieť: Voliteľná bedrová opierka šetrí vašu chrbticu hlavne počas dlhých jázd autom. A sklopné operadlo sedadla spolujazdca vo vašom modeli T-Cross má len praktickú funkciu: Ponúka užitočný úložný priestor pre batožinu a nákupné tašky.

Viac informácií

Priestor

Väčší priestor pre vašu flexibilitu

Túžite po väčšom priestore? Môžete ho mať: T-Cross vám svojím všestranným interiérom a veľkým batožinovým priestorom ponúka veľa miesta pre pasažierov, batožinu a všetko potrebné na spontánne výlety.

Viac informácií

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

Viac informácií

Emócie vo vysokom rozlíšení

Či už počas jazdy potrebujete aktuálne dopravné informácie, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu - T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému

Rádio

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém "Discover Media" vás nadchne svojím 20,3 cm (8") veľkým displejom a intuitívnou navigáciou - ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

Viac informácií

S pripojením ku všetkému, čo je pre vás dôležité

Konektivita

So smartfónom ste na internete takmer vždy. Prečo teda nie aj s vašim vozidlom T-Cross? Vďaka systému Car-Net "Guide & Inform" bude váš všedný deň o niečo jednoduchší a do cieľa prídete uvoľnenejší. Čoskoro sa nebudete chcieť vzdať užitočných informácií a praktických funkcií. A prostredníctvom systému Volkswagen Connect App máte všetky dôležité údaje o vozidle vždy pod kontrolou.

Viac informácií

Uľahčí vám komunikáciu

Telefonovanie

Väčší výkon pre mobilný telefón, tablet a MP3 prehrávač. Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou USB rozhrania. Mobilné telefóny so štandardom Qi môžete nabíjať veľmi pohodlne: Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať.

Viac informácií

V hudobnom raji: so zvukovým systémom Beats a Apple Music

Hudba

Užite si s Apple Music vašu obľúbenú hudbu vo vozidle T-Cross: vďaka streamovaniu máte na výber z viac ako 60 miliónov skladieb! Dokonca v kombinácii s výkonným zvukovým systémom "beats", ktorý sa postará o dokonalý zvuk.

Viac informácií

Vybočte z radu, nie z jazdného pruhu

Asistenčné systémy v modeli T-Cross prispievajú k väčšiemu komfortu jazdy a podporujú vás v tom, aby ste kritické situácie zvládli alebo sa im úplne vyhli. Aj keď túto technológiu vždy nepostrehnete, je príjemné vedieť, že ju máte k dispozícii.

Bezpečnosť
Jazda
Parkovanie
Bezpečnosť
Jazda
Parkovanie

Prvotriedna bezpečnosť, nielen štýl

T-Cross disponuje asistenčnými systémami, ktoré sa aktivujú až vtedy, keď sa dostanete do výnimočnej situácie. Chrániť môžete nielen spolucestujúcich, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Nehádajte sa o tom, kto smie šoférovať

Riadiť model T-Cross vám bude robiť radosť. Prispieť k tomu môžu tiež praktické asistenčné systémy, vďaka ktorým bude mnoho situácií jednoduchších a komfortnejších. Doprajte si napríklad na dlhých cestách väčší komfort a využite pri jazde podporu asistenčných systémov.

Jazda nás baví. A teraz už aj parkovanie

Parkovanie sa môže stať skúškou trpezlivosti. Preto je skvelé, že vám vie T-Cross na želanie ponúknuť parkovacích asistentov, s ktorými je parkovanie také jednoduché.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.