Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Informácie o opatreniach v súvislosti s ochorením COVID-19. Sme v tom spolu

Informácie o opatreniach v súvislosti s ochorením COVID-19. Sme v tom spolu

Všetci v súčasnosti prežívame mimoriadnu situáciu spojenú s pandémiou ochorenia COVID-19 - ale spoločne ju zvládneme! My v spoločnosti Volkswagen tomu pevne veríme. Aj keď to v tejto chvíli znamená predovšetkým: udržiavajme si bezpečný odstup. Všade sú cítiť opatrenia prijaté na udržanie vzdialenosti medzi ľuďmi, a tým aj na ochranu zdravia nás všetkých. To je aj prípad spoločnosti Volkswagen a jej partnerov - preto vynakladáme maximálne úsilie na ochranu zamestnancov a samozrejme aj vás, našich zákazníkov.

Volkswagen je a zostane poskytovateľom komplexnej mobility. To platí aj v tejto náročnej situácii. Spolu s našimi partnermi robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili všetky predajné a servisné služby pre našich zákazníkov na čo najvyššej úrovni a zároveň chránili ich zdravie.

 Všetci naši obchodní a servisní partneri sú otvorení a boli vyškolení na zvládnutie súčasnej situácie. Prísne dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem, povinné používanie rúšok, dezinfekcia predajných a servisných priestorov, predvádzacích vozidiel a vozidiel prijímaných do servisu je samozrejmosťou.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen