VW Sharan: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a dva navigačné systémy, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Rádio "Composition Colour" ovládate pomocou dotykového displeja s uhlopriečkou 12,7 cm. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM/AM, mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých zdrojov a CD prehrávačom. O dobrý zvuk na všetkých sedadlách sa stará osem reproduktorov.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov ponúka rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 16,5 cm sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm. Jeho ďalšia výbava je: osem reproduktorov, FM/AM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón s rozhraním Bluetooth. Systém disponuje užitočnou približovacou senzorikou: Ak sa palec približuje k ovládaciemu poľu na displeji, pole sa zvýrazní tak, že sa zväčší. Vďaka tomuto spôsobu je ovládanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť