Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a dva navigačné systémy, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Rádio "Composition Colour" ovládate pomocou dotykového displeja s uhlopriečkou 12,7 cm. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM/AM, mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých zdrojov a CD prehrávačom. O dobrý zvuk na všetkých sedadlách sa stará osem reproduktorov.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov ponúka rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 16,5 cm sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm. Jeho ďalšia výbava je: osem reproduktorov, FM/AM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón s rozhraním Bluetooth. Systém disponuje užitočnou približovacou senzorikou: Ak sa palec približuje k ovládaciemu poľu na displeji, pole sa zvýrazní tak, že sa zväčší. Vďaka tomuto spôsobu je ovládanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen