Ponúkajú flexibilitu a relax

Pakety sedadiel

Paket 6 sedadiel
To predstavuje paket 6 sedadiel v modeli Sharan. Tento balík ponúka dve sklápateľné samostatné sedadlá v druhom a treťom rade, ktoré sú ľahko prístupné vďaka funkcii Easy Entry, kotviace body systému ISOFIX pre upevnenie detských sedačiek na všetkých miestach vzadu, na želanie dodávané integrované detské sedačky na oboch stredných sedadlách, bočné airbagy a napínače bezpečnostných pásov pre sedadlá v druhom rade a výstražnú ikonu a akustický signál, ktorý vám pripomenie, aby ste si zapli bezpečnostné pásy. Klimatizácia "Climatronic" s tromi oddelenými zónami vytvorí v celom vozidle príjemnú klímu. A v prípade, že musíte namiesto hostí previezť veľký náklad, jednoduchým pohybom zmeníte prostredníctvom funkcie "EasyFold" interiér na úložný priestor.

Paket 7 sedadiel
Ten, kto má deti to pozná. Z dvoch cestujúcich sa rýchlo stanú štyria alebo dokonca piati. V modeli Sharan s balíkom 7 sedadiel to nie je žiaden problém. Všetky zadné sedadlá sú vybavené kotviacimi bodmi systému ISOFIX pre upevnenie detských sedačiek, výstražnou ikonou a akustickým signálom, ktoré upozorňujú na zapnutie bezpečnostných pásov. Dokonalú bezpečnosť poskytujú bočné airbagy a napínače bezpečnostných pásov pre krajné sedadlá druhého radu. Tretí rad sedadiel je pohodlne prístupný prostredníctvom funkcie Easy Entry. Operadlo sedadla sa dá jednoducho sklopiť a posunúť dopredu a cesta pre nastúpenie do tretieho radu je voľná. Pre osvieženie slúži klimatizácia "Climatronic" s tromi oddelenými zónami a držiaky na poháre vpredu a vzadu. A v prípade, že musíte namiesto hostí previezť veľký náklad, zmeníte prostredníctvom funkcie "EasyFold" jednoduchým pohybom interiér na úložný priestor.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen