Udržujte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad

Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist"

Jednotvárne cesty, ktoré sú na dlhých trasách skúškou vašej koncentrácie, užšie jazdné pruhy alebo úzke cesty prvej triedy to sú všetko situácie, pri ktorých ste radi, že v modeli Sharan dáva pozor ešte niekto iný na to, aby ste zostali v jazdnom pruhu. Na želanie dodávaný asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist" registruje prostredníctvom kamery integrovanej do vnútorného spätného zrkadla značenie jazdných pruhov a vyhodnocuje polohu vozidla. Ak sa Sharan odkloní od svojho smeru, systém ho na to upozorní korigujúcim zásahom do riadenia. Ak je systém aktívny, od rýchlosti 65 km/h sa samostatne zapne, pri nižšej rýchlosti alebo pri zapnutí smerového svetla sa vypne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen