Udržujte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad

Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist"

Jednotvárne cesty, ktoré sú na dlhých trasách skúškou vašej koncentrácie, užšie jazdné pruhy alebo úzke cesty prvej triedy to sú všetko situácie, pri ktorých ste radi, že v modeli Sharan dáva pozor ešte niekto iný na to, aby ste zostali v jazdnom pruhu. Na želanie dodávaný asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist" registruje prostredníctvom kamery integrovanej do vnútorného spätného zrkadla značenie jazdných pruhov a vyhodnocuje polohu vozidla. Ak sa Sharan odkloní od svojho smeru, systém ho na to upozorní korigujúcim zásahom do riadenia. Ak je systém aktívny, od rýchlosti 65 km/h sa samostatne zapne, pri nižšej rýchlosti alebo pri zapnutí smerového svetla sa vypne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team