Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje pri jazde

Klimatizácia "Climatronic"

Vľavo, vpravo, vzadu. Sériovo dodávaná plnoautomatická klimatizácia "Climatronic" vytvára v modeli Sharan tri samostatné zóny, aby si vodič, spolujazdec a cestujúci na zadných sedadlách mohli pomocou oddelenej regulácie* pre nich nastaviť príjemnú teplotu. Senzor proti zahmlievaniu okien zabezpečuje to, že je klimatizácia využívaná efektívnym spôsobom.

Oddelená regulácia klimatizácie vzadu je dodávaná na želanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen