Dôkaz toho, že aj všestrannosť môže byť štýlová

Interiér

Čo robí domov pre mnohých takým pekným? Veľa priestoru a svetla. Sharan ponúka dostatok z oboch. Jeho flexibilná koncepcia vnútorného priestoru s maximálne siedmimi sedadlami presvedčí pri všetkých variáciách. Viac svetla a čerstvého vzduchu vám poskytne na želanie dodávané veľkorysé panoramatické výklopné a posuvné strešné okno z tónovaného skla s elektrickou žalúziou, ktorá sa dá plynulo zatiahnuť aj pri otvorenom okne. Tak môžete sami rozhodnúť, koľko slnka vpustíte do vášho modelu Sharan.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen