Vaše deti sedia pohodlne a bezpečne

Integrované detské sedačky

S modelom Sharan sa nemusíte rozhodnúť hneď, pri akom počte potomkov chcete skončiť. Vozidlo vám na želanie ponúka jednu alebo dve integrované detské sedačky pre malých spolujazdcov od troch rokov a štandardom je systém ISOFIX, vďaka ktorému bezpečne spojíte až tri detské sedačky v druhom rade priamo s karosériou vozidla. O maximálnu bezpečnosť vašich detí sa postarajú napínače bezpečnostných pásov a vysoká úroveň stability. Takto cestujú vaši najmenší aj na dlhých cestách pohodlne, bezpečne a primerane deťom.

Zur Nutzung der We Connect Leistungen benötigt der Kunde ein Volkswagen ID Benutzerkonto und muss sich mit Benutzername und Passwort bei We Connect anmelden. Des Weiteren ist ein separater We Connect- bzw. We Connect Plus Vertrag mit der Volkswagen AG online abzuschließen. Für We Connect Plus hat der Kunde nach Übergabe des Fahrzeugs 90 Tage Zeit, um das Fahrzeug bei der Volkswagen AG zu registrieren und die Dienste für die volle Dauer der vereinbarten unentgeltlichen Laufzeit zu nutzen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen