Vaše deti sedia pohodlne a bezpečne

Integrované detské sedačky

S modelom Sharan sa nemusíte rozhodnúť hneď, pri akom počte potomkov chcete skončiť. Vozidlo vám na želanie ponúka jednu alebo dve integrované detské sedačky pre malých spolujazdcov od troch rokov a štandardom je systém ISOFIX, vďaka ktorému bezpečne spojíte až tri detské sedačky v druhom rade priamo s karosériou vozidla. O maximálnu bezpečnosť vašich detí sa postarajú napínače bezpečnostných pásov a vysoká úroveň stability. Takto cestujú vaši najmenší aj na dlhých cestách pohodlne, bezpečne a primerane deťom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen