Ušetríte si radenie, nie potešenie z jazdy

Dvojspojková prevodovka DSG

Je táto automatická prevodovka bežnou automatickou prevodovkou? Nie úplne, pretože 6-stupňová dvojspojková prevodovka DSG predstavuje míľnik vo vývoji konštrukcie prevodoviek. Tvoria ju dve od seba nezávislé prevodovky. Prostredníctvom dvojitej spojky sú obe prevodovky striedavo spojené s motorom podľa aktuálneho prevodového stupňa pomocou dvoch hnacích hriadeľov. Výsledkom je plynulá zmena prevodových stupňov bez prerušenia prenosu krútiaceho momentu so zachovaním komfortu automatickej prevodovky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen