Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam

BlueMotion Technology

Úspornú jazdu dosiahnete napríklad prostredníctvom funkcie štart-stop. Systém štart-stop automaticky vypne motor pri každom zastavení vozidla, napríklad na križovatke, keď svieti červená alebo pred železničným priecestím a pri rozbehu ho opäť automaticky naštartuje. Ale aj pneumatiky s optimalizovaným valivým odporom a takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia pri brzdení alebo spomalení mení na energiu elektrickú a tá sa ukladá do batérie, pomáhajú znižovať spotrebu paliva.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen