Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Výbava & dizajn

Exkluzívna výbava a čistý dizajn charakterizujú každý Volkswagen. Široká ponuka možností individualizácie vám poskytujú šancu vytvoriť si svoj osobný Sharan. Budete prekvapení, koľko toho máte na výber.

Interiér

Dôkaz toho, že aj všestrannosť môže byť štýlová

Sharan vie byť praktický bez toho, aby vyzeral obyčajne. Najlepším dôkazom je Interiér v modeli Sharan. Je presne taký kvalitný, ako vyzerá. A uspokojí požiadavky všedného rodinného života.

Viac informácií

Exteriér

Štátna opera alebo supermarket: Sharan vyzerá dobre všade

Či už idete v smokingu do opery alebo s rodinou pre veľký nákup: Sharan zahalil svoju univerzálnosť do moderného a exkluzívneho dizajnu.

Viac informácií

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Komfort nielen pre vaše potomstvo

Slnko, vietor a oveľa viac: panoramatické strešné okno je otvorené pre všetko.

Bi-xenónové svetlomety

S bi-xenónovými svetlometmi získa váš Sharan ešte väčšiu dávku charizmy

Výhody sú zrejmé: voliteľné bi-xenónové svetlomety v predných partiách modelu Sharan zabezpečujú nielen jedinečne výrazný vzhľad, ale aj skvelé svetelné podmienky.

Disky

Upútajú pozornosť

Správne obutie pre každý outfit: So správnymi diskami z ľahkej zliatiny vytvoríte skutočne pôsobivý dizajn. K dispozícii máte širokú paletu dizajnov, od jednoduchých až po dynamické.

Viac informácií

Batožinový priestor

Geniálne jednoduché. Jednoducho geniálne. Flexibilný interiér modelu Sharan

Potrebujete veľa miesta? V modeli Sharan ho nájdete. Pri 5-miestnom variante až 2 430 litrov. Funkcia "Easy Fold" ponúka variabilitu rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Sharan z rôznych perspektív

Varianty výbavy

Infotainment

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Jazdíte s pripojením na internet

Car-Net "Guide & Inform

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Viac informácií

Je príjemné môcť si sám vybrať kopilota

Rádio a navigácia

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Viac informácií

Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

Car-Net App-Connect

App Connect - to sú tri inovatívne technológie, ktoré prinášajú aplikácie zo smartfónu na dotykovú obrazovku infotainment systému: MirrorLink™, Android Auto™ od spoločnosti Google a Apple CarPlay™.

Viac informácií

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie

Rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort"

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" dodávanou na želanie, budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Viac informácií

Komfort

Urobte si vo vašom vozidle Sharan pohodlie. Jeho široká ponuka sériovej výbavy, jednoduché ovládanie a veľká škála komfortných doplnkov sú zárukou toho, že si s ním užijete každý deň.

Klimatizácia Climatronic

Zabezpečte si klímu,ktorá vám vyhovuje pri jazde

Je vám príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzitým? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou "Climatronic" budú večné diskusie minulosťou.

Viac informácií

Elektrické posuvné dvere

Tlačidlom otvoríte a zatvoríte posuvné dvere

"Sezam otvor sa" - na želanie dodávané elektrické posuvné dvere modelu Sharan sa otvárajú a zatvárajú takmer ako pri vyslovení čarovnej formulky.

Viac informácií

Integrované detské sedačky

Vaše deti sedia pohodlne a bezpečne

Na želanie vám dodáme Sharan s až dvomi integrovanými detskými sedačkami. Mysleli sme aj na pohodlie vašich malých pasažierov.

Viac informácií

Pakety sedadiel

Ponúkajú flexibilitu a relax

Rodina, priatelia, kolegovia: Pri siedmich sedadlách si miesto nájde každý. A vďaka funkcii Easy Entry môžu do vozidla pohodlne nastúpiť aj cestujúci v treťom rade sedadiel.

Viac informácií

Elektrické otváranie dverí batožinového priestoru

Tieto dvere môžete otvoriť aj pomocou tlačidla

Na želanie sa dvere batožinového priestoru otvoria a zatvoria pomocou tlačidla - praktická funkcia pre všetkých, ktorí si chcú občas dopriať pohodlie.

Viac informácií

"Easy Open"

Podá vám ruku, keď nemáte ani jednu ruku voľnú

Túto funkciu budete milovať, hlavne vtedy, keď nebudete mať ani jednu ruku voľnú: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru "Easy Open" otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Viac informácií

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy vo vašom modeli Sharan zabezpečujú vyššiu úroveň komfortu pri jazde a pomáhajú vám zvládnuť kritické situácie alebo sa im úplne vyhnúť. A aj keď si tieto systémy všimnete len zriedka, je príjemné vedieť, že existujú.

ACC & "Front Assist"
Lane Assist
Blind Spot monitor
ACC & "Front Assist"
Lane Assist
Blind Spot monitor

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Udržujte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad

Pri dlhých cestách na monotónnych trasách, zužujúcich sa jazdných pruhoch a úzkych cestách prvej triedy môže vaša koncentrácia klesať. Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" vám pomáha lepšie zhodnotiť tieto jazdné situácie a minimalizovať riziká.

Vaše auto vás podporuje pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Technológie

Technológie

TDI

Späť na prehľad

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI pracujú s modernou technológiou Common rail a sú optimalizované tak, aby boli úsporné a dynamické.

TSI

Späť na prehľad

Rozhodnite sa pre potešenie z jazdy s rozumom

Benzínový motor TSI predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a úspornosti. Z vysokého krútiaceho momentu profitujete totiž už pri nízkych otáčkach.

DSG

Späť na prehľad

Ušetríte si radenie, nie potešenie z jazdy

S touto prevodovkou jazdíte úsporne a dynamicky. Dvojspojková prevodovka DSG umožňuje plynulé radenie rýchlostných stupňov bez straty krútiaceho momentu. Pritom spája prednosti manuálne a automatickej prevodovky.

BlueMotion Technology

Späť na prehľad

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen