Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nonstop servis

My vás nikdy nenecháme v štichu.

 

Bezplatná telefónna linka asistenčnej pomoci

Ste na cestách so svojím vozidlom Volkswagen a náhle sa vám stane nejaká porucha alebo nehoda*? Nestrácajte hlavu -  na to sme tu predsa my. Jednoducho zavolajte na bezplatnú linku 0800 11 51 84 a rýchla pomoc sa už blíži. Je jedno, či sa práve nachádzate v mieste vášho bydliska alebo na dovolenkových cestách po Európe. Sme všade a ak to bude možné, opravíme vaše vozidlo aj priamo na mieste. 7 dní v týždni, 24 hodín denne - sme tu vždy pre vás.

* Vozidlo je odstavené na ceste v dôsledku technickej poruchy alebo nehody a nedokážete sa sami dostať s vozidlom do najbližšieho servisu.


Toto môžeme pre vás urobiť, a ešte oveľa viac

Pomoc pri poruche alebo nehode na ceste či odťahová služba - naše služby sú rôznorodé, rovnako ako núdzové situácie, do ktorých sa môžete dostať. Nech už máte so svojím vozidlom akýkoľvek problém, zariadime všetko potrebné až po mobilnú asistenčnú službu. A ak bude treba, zabezpečíme pre vás aj náhradné vozidlo.


Pomoc pre sluchovo a rečovo postihnutých - núdzové volanie cez SMS

Pomoc pri poruchách a nehodách cez SMS bola zriadená preto, aby aj nepočujúci mohli samostatne využívať pomoc centrály Volkswagen servisu, a to prostredníctvom SMS na číslo +421 911 11 81 12. Pre majiteľov  Garancie mobility LongLife je pomoc pri poruchách a nehodách pre sluchovo a rečovo postihnutých, ako aj všetky ostatné pomocné opatrenia pri poruche a nehode bezplatná.


Bezplatná pomoc 24 hodín denne

V prípade potreby volajte na tieto čísla:

  • Bezplatná telefónna linka: 0800 11 51 84
  • Volanie zo zahraničia: +421 2 49 20 59 53
  • SMS číslo pre sluchovo a rečovo postihnutých: +421 911 11 81 12

Stačí jedno zavolanie, a pomoc vám bude poskytnutá čo najrýchlejšie. 


Servis mobil: Rýchla pomoc priamo na mieste

Chcete pokračovať v ceste, no prekvapila vás technická porucha? Volkswagen servis je vám vždy k dispozícii. Služba "Servis mobil" má prostriedky na opravu malých porúch, ktoré sa dajú odstrániť priamo na mieste. Ak by takáto pomoc priamo na mieste nebola možná, prevezieme vaše vozidlo k najbližšiemu servisnému partnerovi Volkswagen a zariadime príslušnú opravu.

Dôležité: Bezplatnosť poskytovanej služby Garancia mobility je podmienená absolvovaním pravidelných servisných prehliadok v autorizovanom servise Volkswagen. V prípade absencie potvrdenia osvedčujúceho platnosť Garancie mobility alebo prekročenia výrobcom odporúčaného maximálneho intervalu medzi dvoma servisnými prehliadkami vám bude pomoc poskytnutá, no jej náklady si hradíte v plnej výške.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen