Porovnanie In-Car aplikácií a funkcií

ID. Software 3.0 nainštalovaný z výroby a ID. Software 3.0 nainštalovaný prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie "over-the-air"

V tejto tabuľke nájdete prehľad funkcií aktualizácie pre ID.3, ID.4 a ID.5.

 

FUNKCIA 9.) Dostupné s ID. Software 3.0 - inštalácia Over-the-Air Dostupné s ID. Software 3.0 - dodané z výroby
Vylepšenie In-Car App We Charge -        Vďaka tejto aktualizácii vám aplikácia In-Car App umožňuje pridať funkcie, ako sú napríklad štatistiky využívania nabíjacích staníc, rozšírené možnosti filtrovania a zobrazenie špeciálnych bodov záujmu v okolí -        Vďaka tejto aktualizácii vám aplikácia In-Car App umožňuje pridať funkcie, ako sú napríklad štatistiky využívania nabíjacích staníc, rozšírené možnosti filtrovania a zobrazenie špeciálnych bodov záujmu v okolí
-        Spätná väzba o nabíjacej stanici zadaním hodnotenia vo forme hviezdičkami a nahlásenie problémov. Používatelia môžu tiež vidieť priemer všetkých hodnotení formou hviezdičiek, ako aj nahlásené a potvrdené problémy (napr. poruchy) -        Spätná väzba o nabíjacej stanici zadaním hodnotenia vo forme hviezdičkami a nahlásenie problémov. Používatelia môžu tiež vidieť priemer všetkých hodnotení formou hviezdičiek, ako aj nahlásené a potvrdené problémy (napr. poruchy)
In-Car App "Hry" 13.) - nie je k dispozícii na všetkých trhoch -        Prostredníctvom obrazovky systému infotainment si jednoducho zahráte solitér, šach, hľadanie obrázkov, hľadanie slov alebo novú hru "VW Go" -        Prostredníctvom obrazovky systému infotainment si jednoducho zahráte solitér, šach, hľadanie obrázkov, hľadanie slov alebo novú hru "VW Go"

9.) Podmienkou pre bezdrôtové aktualizácie "over-the-air" je existujúca zmluva We Connect Start a konto Volkswagen ID. Funkčnosť po aktualizácii závisí od trhu, modelového roku a voliteľnej výbavy a môže sa líšiť. Ak chcete dostávať ďalšie aktualizácie, musíte mať nainštalovaný ID. Software 2.4. Niektoré aktualizácie softvéru sa vykonávajú výhradne v servisoch a nie je možné ich realizovať ako bezdrôtovú aktualizáciu "over-the-air".

13.) Nie je dostupné vo všetkých krajinách a môže byť voliteľnou výbavou v závislosti od modelu a krajiny.

 

 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. aktualizácia softvéru 3.0 (bezdrôtová aktualizácia)

ID. aktualizácia softvéru 3.0 (bezdrôtová aktualizácia)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen