Administrácia používateľa

 

Hlavným používateľom vozidla je zvyčajne vlastník vozidla. Hlavní používatelia majú pritom všetky oprávnenia. Úloha je spojená s identifikačným číslom vozidla (VIN). Pomocou VIN môžu hlavní používatelia prepojiť vozidlo so svojím Volkswagen ID.

Spolupoužívateľ disponuje Volkswagen ID a súhlasil so Všeobecne platnými podmienkami služby We Connect v rozsahu jej funkcií. Má obmedzené oprávnenia.

Spolupoužívatelia môžu využívať služby navigácie a infotainment systému, ako aj streamovacie a internetové služby. Okrem toho môžu použiť aj aplikáciu We Connect ID. App s obmedzeným rozsahom (napríklad deaktivácia jednotlivých produktov, online import cieľových miest, úprava profilu, vyhľadávanie a nájdenie nabíjacích staníc atď.). Na tento účel sa musia prihlásiť do infotainment systému ako spolupoužívateľ a do svojho smartfónu si nainštalovať aplikáciu We Connect ID. App.

Spolupoužívateľ sa môže prihlásiť samostatne prostredníctvom svojho Volkswagen ID, ale najprv musí byť vytvorený hlavný používateľ.

Anonymný hosť používa vozidlo úplne bez registrácie. Nemá preto žiadne Volkswagen ID a môže využívať len obmedzené služby, napríklad systém tiesňového volania eCall, online dopravné informácie, online výpočet trasy, nabíjacie stanice, online vyhľadávanie špeciálnych cieľov, online aktualizáciu mapy a parkovacie miesta. Ak je anonymný hosť vybraný pomocou položky "Hosť" v administrácii používateľa, v úvodnom zobrazení sa rozhodnete, či sa bude vozidlo používať v režime online alebo offline.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. aktualizácia softvéru 3.0 (bezdrôtová aktualizácia)

ID. aktualizácia softvéru 3.0 (bezdrôtová aktualizácia)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen