Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

New Volkswagen kolekcia

Začiatok novej éry

Začiatok novej éry

New Volkswagen kolekcia

Začiatok novej éry

Vstupujeme do budúcnosti: s novým sebavedomím, novými víziami a teraz aj s úplne novým vzhľadom. Naša kolekcia New Volkswagen predstavuje živú identitu značky, prináša optimizmus a pozitívnu energiu. Objavte módne doplnky, štýlové oblečenie či praktické predmety každodennej potreby a nechajte sa uchvátiť našou lifestyle kolekciou.

Čo prichádza po sedmičke?

Model Golf už sedem generácií po sebe neustále prekonáva všetky očakávania. A robí to opäť s vlastnou lifestyle kolekciou. Ponorte sa do vzrušujúceho sveta modelu Golf 8 a určujte nové trendy.

Jednoznačne dobre oblečený

Či už je vonku silný dážď, vietor alebo sneží: s módnou pánskou bundou v atraktívnom dizajne Golf 8 ste nielen dobre pripravení na všetky poveternostné podmienky, ale aj upútate všetky pohľady. Naša pánska parka je dostupná vo veľkostiach S-3XL.

Čiapky a šiltovky

Prejavte svoju emóciu k modelu Golf prostredníctvom novej obľúbenej čiapky a definujte svoj vlastný štýl. Pre športové typy sú tu baseballové šiltovky v štýle Golf 8. A pre tých, ktorí uprednostňujú mestský a ležérny štýl, je určená originálna pletená čiapka v novej Volkswagen modrej farbe.

Teplo sa oblečte

S našimi mikinami v moderných odtieňoch sivej a modrej s pútavou potlačou Golf 8 prečkáte chladné obdobie vo veľkom štýle. A vďaka vysokokvalitným materiálom a mäkkej vnútornej strane sa pohodlne nosia - taký je štýl kolekcie New Volkswagen.

Tričká pre neho a pre ňu

Ste fanúšikom modelu Golf 8 a nášho nového štýlu? Potom to rovno vyskúšajte. Či už vo výraznej modrej, žiarivo žltej alebo jemnej sivej farbe: s našimi štýlovými tričkami vnesiete farby do svojho každodenného života. Sú dostupné v rôznych veľkostiach: XS-XXL pre ženy a S-3XL pre mužov.

New Volkswagen so sebou

V tejto kolekcii nájdete tie správne doplnky pre chvíle strávené vonku v prírode. Napríklad termohrnček na studené či teplé nápoje alebo skladací dáždnik, aby ste zostali v suchu aj v nepriaznivom počasí. Mimochodom, produkty životného štýlu môžete ľahko uložiť napríklad do praktického skladacieho boxu alebo do našej trendy tašky z produktovej rady Golf 8.

Šport a oveľa viac

New Volkswagen je tiež športová kolekcia: inšpirujte sa našou exkluzívnou ponukou príslušenstva. Od veľkej osušky okrúhleho tvaru s celoplošnou potlačou loga Volkswagen až po športovú tašku vo vzrušujúcom dizajne Golf 8.

Zaujali sme vás?

Všetky uvedené a mnohé ďalšie produkty z kolekcie New Volkswagen si môžete zakúpiť priamo u našich partnerov Volkswagen. Nechajte si poradiť a zostavte si svoj vlastný osobitý New Volkswagen štýl.

New Volkswagen kolekcia 
Nová éra začína

Kolekcia New Volkswagen stelesňuje úplne nový pocit zo značky a vnáša optimizmus do nášho každodenného života. Vstúpte s nami do budúcnosti.

Kolekcia New Volkswagen (PDF)

Objavte ešte viac lifestyle príslušenstva

Páči sa vám kolekcia New Volkswagen a chcete objaviť aj ďalšie lifestylové produkty? Potom si prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen