Katalógy príslušenstva

Katalóg príslušenstva

Každý jeden produkt z kategórie Originálneho príslušenstva Volkswagen sa vyrába tými najmodernejšími výrobnými procesmi z kvalitných materiálov a vyvíja sa paralelne s novým vozidlom. Až po prísnych bezpečnostných testoch, ktoré sú dokonca nad rámec zákonom predpísaných štandardov, sú produkty zaradené do sortimentu príslušenstva Volkswagen. Aby bola zabezpečená vaša bezpečnosť a spokojnosť. A aby váš Volkswagen zostal aj naďalej 100% Volkswagen.

 

Volkswagen Lifestyle

Vždy iný. Berlín.

Neexistuje iba jeden Berlín. Sú ich stovky. Pretože Berlín je taký rozmanitý ako nijaké iné mesto. Mesto, ktoré je neustále v pohybe. Pestré, nezvyčajné, hlasité, pulzujúce, vždy nové a vždy iné. Jedna z najvychytenejších metropol na svete. A vo svojej rozmanitosti je perfektným miestom na nafotenie šiestich kolekcií Originálneho príslušenstva Volkswagen Lifestyle. Pozrite si s nami vybrané lokality v Berlíne a jeho okolí. A zažite svet Volkswagen Lifestyle.

NAŠE KOLEKCIE:
VOLKSWAGEN • CLASSIC • GTI • R • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ • DETI

 

Kolekcia Volkswagen

Dni ako tento.

Nový deň v Berlíne. V meste, ktoré sa neustále mení. Možno tu toho zažiť veľa. A aj veľa objaviť. Kolekcia Volkswagen udáva trend: elegantná, sebavedomá, športová. Dá sa nosiť všade, poskytne vždy vhodný štýl pre každú situáciu.

 

Kolekcia Klassik

Vitajte v inom čase.

Aká nádherná je minulosť. Tvary modelu Beetle Cabriolet, príťažlivosť mikrobusu Samba Bus, elegancia kupé Karmann Ghia: tradícia značky Volkswagen fascinuje dnes viac ako kedykoľvek predtým. Volkswagen kombinuje šarm minulosti s módnym aktuálnym štýlom v jedinečnej kolekcii.

 

Kolekcia GTI

Sloboda sa píše s troma písmenami: GTI

GTI je čistá mágia. Jeho sila vyráža dych. Jeho výkony rozbúšia naše srdcia. Jeho insígnie nám dodajú štýl, ktorý nás sprevádza po meste. Kolekcia GTI - lebo existuje len jeden originál.

 

Kolekcia R

Svetlá mesta.

Písmeno, ktoré dokáže uvoľniť adrenalín. "R" je synonymom vášne, maximálneho výkonu a individuálnych nárokov. "R" je prísľubom, ktorý kolekcia R pôsobivo napĺňa.

 

Kolekcia Úžitkové vozidlá

Veľká sloboda. Náš štýl.

Už pri legendárnom Bulli to bolo tak. Spontánne sa rozhodnúť, všetko zobrať so sebou a jednoducho vyraziť na cestu. Kam len človek chce. To je sloboda vyjadrená v kolekcii Úžitkové vozidlá.

 

Detská kolekcia

Všetko, čo deti potrebujú pre dobrú zábavu. Extra pohodlné oblečenie, pestré doplnky a originálne hračky. Navrhnuté s láskou a vtipom, s atraktívnymi detailmi. To je detská kolekcia. Poďme na to!

 

Kolekcia Motorsport

World Rally Championship

WRC - to je 13 pretekov na troch kontinentoch. Či už sú to ľadom pokryté cesty vo Švédsku, zasnežené horské priesmyky pri Rallye Monte Carlo, blato v dažďovom pralese Coffs Coast v Austrálii alebo štrkové cesty vo veľkých nadmorských výškach v Argentíne. Každá súťaž sľubuje dramatické momenty a stáva sa rozhodujúcou zaťažkávacou skúškou pre jazdca aj vozidlo. Naši piloti sú pripravení. Buďte aj vy. S kolekciou Volkswagen Motorsport.
 

Pre bližšie informácie ohľadom cien a dostupnosti Originálneho príslušenstva kontaktujte vášho » servisného partnera Volkswagen.