Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort"

Telefonovanie

Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" vám ponúka nielen funkciu hands-free, ale aj indukčné nabíjanie. A vďaka induktívnemu anténovému pripojeniu k externej anténe, USB rozhraniu a prípojke pre nabíjanie v odkladacej priehradke vpredu je telefonovanie v modeli Polo mimoriadne pohodlné. Výnimočné na tomto systéme je to, že induktívne anténové pripojenie v kombinácii s kvalitným mikrofónom integrovaným v strope a reprodukciou hlasu cez reproduktory vozidla poskytuje vysokú kvalitu hovoru. Dodatočný držiak na telefón nie je viac potrebný. Skvelé a veľmi praktické riešenie.

Zabudnite na kábel na nabíjanie.

Indukčné nabíjanie

Máte vždy poruke kábel na nabíjanie, keď sa vám vybije batéria v mobilnom telefóne? V novom modeli Polo už nemusíte myslieť na kábel na nabíjanie. Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať. Podmienkou je, že musí podporovať štandard Qi. Funkcia indukčného nabíjania je súčasťou rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort", dá sa však objednať aj samostatne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen