Ste pripravený na intenzívne svetlo?

Denné LED svietenie a LED svetlomety

Tieto argumenty vás presvedčia: LED svetlomety vytvárajú jedinečnú a špecifickú svetelnú identitu, ktorá je charakteristická veľkým svetelným výkonom, dlhou životnosťou a farbou svetla podobnou dennému s nízkou spotrebou energie. Okrem toho zlepšujú váš výhľad pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Denné LED svietenie je v modeli Polo súčasťou sériovej výbavy. Pre výbavu Comfortline a Highline si môžete doobjednať LED svetlomety, v ktorých je už denné LED svietenie integrované.

Zadné LED svetlá

Zadné LED svetlá sú skvelou voľbou nielen z ekonomického, ale tiež dizajnového hľadiska. Majú dlhú životnosť a sú mimoriadne úsporné, majú vysoký účinok signalizácie a vďaka výraznej svetelnej identite vyzerajú moderne z každého uhla pohľadu. Cez zadné svetlá plynulo prechádza dizajnová línia, ktorá vytvára čistú hranu okolo celého modelu Polo. Zadné LED svetlá sa pre Polo Comfortline dodávajú na želanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen