Doprajte vášmu vozidlu nový vzhľad

"Style" paket

Okrem perfektného športového vzhľadu vám balík "Style" svojimi prvotriednymi dizajnovými prvkami ponúka aj väčší komfort. Športové sedadlá s bedrovou opierkou čalúnené umelou kožou v prevedení "carbon" a látkou sú mimoriadne pohodlné a vďaka ich vzoru pôsobia veľmi exkluzívne. Veniec multifunkčného volantu, rukoväť ručnej brzdy a manžeta riadiacej páky čalúnené kožou vás presvedčia o exkluzívnej kvalite použitých materiálov. Mladistvý a moderný vzhľad interiéru perfektne dotvára tmavý strop, koberčeky vpredu a vzadu a lakované dekoračné obklady vo farebnom prevedení "Deep Iron". Balík "Style" sa pre výbavu Comfortline a Highline dodáva na želanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen